Обережно! Віруси!

Обережно! Віруси!

Рубрики :Статті

На сьогоднішній день у всесвітній павутині інтернету з’явилось дуже багато загроз для вашого комп’ютера. Одною з загроз вважають ВІРУСИ.

Як повідомляють спеціалісти, віруси бувають різних характеристик та властивостей. Вони можуть впливати на роботу системи, зациклювати комплектуючі комп’ютера, засмічувати фізичну та оперативну пам’ять, видаляти системні файли або ж просто блокувати роботу пристрою рекламою або шахрайською програмою, в якій обумовлено, що потрібно заплатити грошей аби розблокувати комп’ютер. Захист від вірусів є, і ми зараз про нього розкажемо.

На жаль стандартний брандмауер не в змозі захистити операційну систему, і тому зараз є дуже багато антивірусів які допомагають захиститись, але на жаль не всі вони добре захищають.

Для того щоб підібрати антивірус вам потрібно спочатку оглянути його встановлення, адже антивірус не повинен пропонувати ніяких реклам крім свого продукту, і тільки в мінімальній кількості. Також інформуємо про те, що безкоштовний антивірус гарантує безпеку тільки на 30%.

Після встановлення перевіряємо, чи він дійсно діє. Скануємо систему, і коли знайшовся вірус дивимось, що пропонує нам антивірус. Якщо він пропонує вилікувати вірус — це неефективний антивірус, тому що вірус — це шкідлива програма, яка лікується тільки видаленням.

Це є основні ознаки антивірусів, а якому ви довірите свій комп’ютер — вибір за вами. Але краще довірити цю справу професіоналам, які зроблять вам це швидко та якісно.

Для того щоб наші спеціалісти допомогли вам у вирішенні даного питання, зверніться до нас за допомогою сторінки «Контакти»

 


2 комментария

Asus – найбільш привабливе співвідношення якості і ціни | IT центр "Chip-com"

Апрель 4, 2016 на 8:40 дп

[…] користувача. Якщо ви не знаєте як налаштувати wifi, або як видалити вірус, який оселився в вашому “улюбленцю”, можете […]

Кілька правил по захисту вашого жорсткого диска | IT центр "Chip-com"

Май 16, 2016 на 1:13 пп

[…] антивірусним обладнанням. На початку двохтисячних років, в інтернеті був дуже […]