Обов’язкова щорічна чистка

Обов’язкова щорічна чистка

Рубрики :Новини

Всім вже давно відомо, що при використанні комп’ютерного пристрою, чи це є ноутбук чи комп’ютер, потрібно проводити обов’язкову чистку системи охолодження даного пристрою.

Ви задаєтесь питанням: «А як часто потрібно робити чистку ноутбука?»

Спеціалісти радять проводити професійну чистку хоча б раз на півтора року. Ваші знайомі чи друзі вам можуть говорити: «Не шумить — значить не потрібно…», але це не так!!!

При чистці пристрою проводиться заміна термопасти (пункт 2) на процесорі та відеочіпі. Термопаста призначена для передачі тепла з кристалика (пункт 1) на кулер.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Термін дії термопасти приблизно становить рік, до півтора року і далі втрачає свої властивості. При втраті властивостей припиняється передача тепла і кристалик вигорає причому припиняється робота системи.

Ми радимо, щоб чистку пристрою проводили професіонали даної справи, так як при неправильному нанесенні термопасти вона не буде давати потрібного ефекту.

Зверніться до нас, і ми допоможемо Вам зробити якісну чистку вашого ноутбука.


2 комментария

Ремонт комп’ютера: модернізація | IT центр "Chip-com"

Март 10, 2016 на 9:46 дп

[…] стінку системного блоку. Це збереже комп’ютер від перегріву, а значить, його не доведеться ремонтувати і витрачати […]

Відмінні сторони ноутбуків Samsung | IT центр "Chip-com"

Май 18, 2016 на 8:49 дп

[…] охолодження в особливо спекотні літні дні, а також проведення періодичної чистки системи вентиляції. При недотриманні даних рекомендацій відбуваються […]