Обов’язкова щорічна чистка

Обов’язкова щорічна чистка

Category : Новини

Всім вже давно відомо, що при використанні комп’ютерного пристрою, чи це є ноутбук чи комп’ютер, потрібно проводити обов’язкову чистку системи охолодження даного пристрою.

Ви задаєтесь питанням: “А як часто потрібно робити чистку ноутбука?”

Спеціалісти радять проводити професійну чистку хоча б раз на півтора року. Ваші знайомі чи друзі вам можуть говорити: “Не шумить – значить не потрібно…”, але це не так!!!

При чистці пристрою проводиться заміна термопасти (пункт 2) на процесорі та відеочіпі. Термопаста призначена для передачі тепла з кристалика (пункт 1) на кулер.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Термін дії термопасти приблизно становить рік, до півтора року і далі втрачає свої властивості. При втраті властивостей припиняється передача тепла і кристалик вигорає причому припиняється робота системи.

Ми радимо, щоб чистку пристрою проводили професіонали даної справи, так як при неправильному нанесенні термопасти вона не буде давати потрібного ефекту.

Зверніться до нас, і ми допоможемо Вам зробити якісну чистку вашого ноутбука.


2 Comments

Ремонт комп’ютера: модернізація | IT центр "Chip-com"

Березень 10, 2016 at 9:46 am

[…] стінку системного блоку. Це збереже комп’ютер від перегріву, а значить, його не доведеться ремонтувати і витрачати […]

Відмінні сторони ноутбуків Samsung | IT центр "Chip-com"

Травень 18, 2016 at 8:49 am

[…] охолодження в особливо спекотні літні дні, а також проведення періодичної чистки системи вентиляції. При недотриманні даних рекомендацій відбуваються […]