Не працює мікрофон на ноутбуці

Не працює мікрофон на ноутбуці

Рубрики :Статті

Не працює мікрофон на ноутбуці

Мікрофон на портативному пристрої перестає працювати в залежності від зміни налаштувань, драйвера або програмного забезпечення. Якщо не працює мікрофон на ноутбуці необхідно виконувати цілий комплекс дій. Спочатку рекомендується знайти несправності в апаратних компонентах, а після вже усувати неполадки іншого роду.

Не працює мікрофон на ноутбуці — усунення неполадок

Щоб усунути несправності апаратного забезпечення слід перевірити працездатність мікрофона, вбудованого в ноутбук. Він знаходиться верхній частині дисплея. Його можна налаштувати, увійшовши в панель «Пуск» і ввести в пошукове поле текстової звук. Потім, натиснувши на кнопку «Запис», говорити в мікрофон, але при цьому, зберігаючи запис на жорсткому диску в зручному місці або на робочому столі.
Після цього за допомогою програвача відтворити запис. Якщо запис не чути, то протестувати зовнішній мікрофон, щоб переконається в працездатності порту. Для цього мікрофон можна перевірити на іншому пристрої.
У разі, коли мікрофон налаштований за замовчуванням, потрібно перевстановити аудіо драйвер, щоб вибрати потрібний пристрій запису на вбудований мікрофон.
Щоб вирішити проблему непрацюючого мікрофона на ноутбуці, якщо це пов’язано з установкою програмного забезпечення, необхідно виконати наступні дії:

 

  • Спочатку потрібно упевнитися, чи не відключений чи на портативному пристрої звук.
  • Перевірити всі зовнішні з’єднання, якщо застосовується зовнішній мікрофон, то потрібно впевнитися, що він знаходить у включеному стані і приєднаний до відповідного звукового порту. Якщо звук не з’являється, то потрібно розслабити трохи контакт, де розташовується штекер мікрофона.
  • Перевірити настройки мікрофона.
  • Упевнитися, що пристрій записи було вибрано правильно, особливо якщо застосовується кілька пристроїв запису.
  • Крім того дублюючі записи, що знаходяться в картах звуку можуть створити між собою свого роду конфлікт. Тому слід видалити дублюючі записи, а потім знову виконати запис і визначити, чи вирішено проблему.
  • Іноді потрібно оновити драйвери пристрою, так як вони застаріли і тоді проблеми з роботою мікрофона на ноутбуці зникнуть, а якщо немає, то спробуйте усунути їх за допомогою відновлення операційної системи в більш ранній стан, використовуючи для цього функцію Microsoft «Відновлення системи».

Якщо вам не вдалося усунути несправність, Ви можене звернутись до нас за допомогою сторінки «Контакти»