Ремонт ноутбуків — Заводські несправності ноутбуків

Ремонт ноутбуків — Заводські несправності ноутбуків

Рубрики :Статті

Ремонт ноутбуків

Ремонт ноутбуків — Заводські несправності ноутбуків

Сьогодні ми поговоримо про ноутбуки яким не пощастило з «народження», такі апарати найчастіше потрапляють в ремонт ноутбуків. Заводські несправності ноутбуків сервіс-інженер знає як «отче наш». Почнемо ми з найважливішою причини поломки ноутбука — яким є перегрів.

Ремонт ноутбуків — перегрів ноутбуків

Що це означає? Це означає що при повсякденному використанні система охолодження вашого ноутбука засмічується і не забезпечує належного охолодження, що призводить до виходу з ладу таких важливих елементів як південний і північний міст, відеокарти. Найчастіше це ворс з покривал і ковдр, шерсть домашніх тварин і просто пил яку ноутбук, як пилосос щодня збирає у вас вдома. Тепер перейдемо не посередньо до марок і моделей ноутбуків і їх конфігурації, які більшою мірою схильні до ризику вийти з ладу через перегрів.
Перерахуємо лише деякі з них: Асер 5520g, 5720, в цих ноутбуках часто виходять з ладу південний міст і відеокарта. Якщо у вас ноутбук даної моделі то профілактика з чищення системи охолодження вам потрібна набагато частіше. HP dv6, dv6000, DV 6700, DV5 багато моделей даного виробника, самі по собі мають властивість грітися набагато сильніше на відміну від інших виробників ноутбуків, а якщо на вашому HP встановлений чіп від AMD і відеокарта від NVIDIA то вам варто слідувати рекомендації описаної вище стосовно моделям марки Асер, набагато частіше ніж володарем апаратів побудованих на архітектурі Intel і з чіпом відеокарти від Radeon. Описуючи далі не можна не згадати дві моделі від Samsung це ноутбук R20 і нетбук NC10 на першій моделі це північний міст у другій дефект шлейфу матриці. Будьте уважні при виборі ноутбука, в наступній статті ми розглянемо ще декілька моделей, з типовими несправностями, і причини їх поломки.

Якщо вас зацікавило щось з даної статті або у вас є запитання, Ви можете звернутись до нас за допомогою сторінки «Контакти»