Ремонт комп’ютера: модернізація

Ремонт комп’ютера: модернізація

Рубрики :Статті

Ремонт комп’ютера: модернізація у Львові

Час йде, і технічний прогрес не стоїть на місці. Щоб встигати за оновленнями на ринку техніки, потрібно весь час модернізувати свій комп’ютер. Тобто, постійно додавати або замінювати його окремі елементи. У побуті це просто називається «апгрейд».

Іноді, тільки поміняєш будь-якої елемент комп’ютера, звикнеш до нього і розберешся в його роботі, як відразу з’являється в магазині новий, кращої якості. Звичайно, можна не купувати дрібні елементи, а купувати новий комп’ютер в цілому, але це вийде набагато дорожче. Тому, іноді, краще, дешевше і швидше — це «апгрейд» комп’ютера по частинах.

Але не всі комп’ютери можуть бути піддані модернізації. Дуже старі і дешеві комп’ютери просто марно покращувати. Та й, як правило, у них спочатку малий запас можливостей і в повному обсязі елементи можуть підійти до них.

Перед тим, як почати «апгрейд» самостійно, потрібно зрозуміти і проаналізувати, що не вистачає в комп’ютері і що б хотілося поліпшити. Іноді, поліпшення потрібні для встановлення тієї чи іншої програми або гри (для кожної програми або гри існують свої системні вимоги). Крім того, модернізація комп’ютера покращує якість старіших ігор, і вони починають працювати швидше, ніж раніше. Це теж може бути причиною для модернізації. В цьому випадку краще замінити відеокарту або збільшити оперативну пам’ять.
Найчастішою для модернізації частиною комп’ютера є системний блок. Наприклад, змінюють блок живлення на більш потужний (рекомендується починати саме з цього елемента) або жорсткий диск. Якщо порівнювати з тим, що в минулому нам в принципі вистачало до 500 Вт блоку живлення, то тепер для нормальної роботи програм, ігор і так далі потрібно до 1600 Вт. Чи то ще буде.
Щоб графічні програми і барвисті ігри працювали на бажаному рівні, потрібно замінити відеокарту. Вона може бути двох видів: перший — це окремий елемент в комп’ютері, другий — це спеціальний елемент, який ставиться в комплекті разом з материнською платою. Деякі фахівці рекомендують більше перший вид. Крім того, вона трохи краще ніж другого виду, і графічні редактори і схожих вимог програми працюють краще і швидше.
Наступний елемент, який рекомендується замінити — це жорсткий диск. Наприклад, в такому вже далекому 1995 році комп’ютера вистачало всього-на-всього 2 Гб. А тепер користувачеві іноді буває мало навіть більше 500 Гб. Ось так різниця.
В даний час для зручності існують спеціальні переносні жорсткі диски, обсяг яких, найчастіше, близько 500 Гб. На ньому можна зберігати фільми, фотографії, які використовуються не часто.
Крім поліпшення різних елементів під час «апгрейду», можна перевірити такі функції комп’ютера, як, наприклад, охолодження. Для цього купуються нові вентилятори, спеціальний гель і так далі.
У найскладніших, «гарячих» ситуаціях рекомендується вбудувати вентилятор в бічну стінку системного блоку. Це збереже комп’ютер від перегріву, а значить, його не доведеться ремонтувати і витрачати великі гроші.
Ноутбук, як якийсь вид комп’ютера, тобто більш компактний комп’ютер, також потребує «апгрейд». Найчастіше замінюється материнська плата або відеокарта.
В результаті таких дій, відразу стануть помітні поліпшення в роботі комп’ютера, як його роботи і в його швидкості. А це означає, що не потрібно буде купувати більш сучасний комп’ютер в цілому, коли можна купити його по частинах і за менші гроші.

Якщо вас зацікавило щось з даної статті, Ви можете звернутись до нас за допомогою сторінки «Контакти»