Пропав звук на ноутбуці, вирішення проблеми!

Пропав звук на ноутбуці, вирішення проблеми!

Рубрики :Статті

Не працює звук в ноутбуці
Сьогодні, напевно, важко уявити людину без якого комп’ютерного пристрою, як ноутбук, адже з допомогою нього не тільки можна грати в різні ігри, а й проектувати будинку та вчиняти інші корисні дії.
Будь-яка техніка, ноутбук не виняток, може з часом ламатися. Є поломки складні, які виводять з ладу повністю пристрій, а є прості, наприклад, немає звуку на ноутбуці. Встановлено, що першорядна причина відсутності на пристрої звуку полягає в тому, що техніка налаштована невірно.

Розглянемо способи звукової настройки на портативних пристроях:

  • За допомогою маніпулятора, який знаходиться всередині самого пристрою;
  • За допомогою спеціальних установок системи можна налаштовувати, як саму гучність і звуковий баланс, так і при необхідності його частоту.

Не працює звук на ноутбуці — що робити?

 Можна відшукати дані параметри, завдяки застосуванню такої утиліти, як мікшер. Багато сучасних сьогодні моделей пристроїв забезпечені налаштованими повзунками утиліти, що розташовується в діалоговому вікні, а за кількістю їх зазвичай п’ять. Крім того, в цьому ж місці знаходяться допоміжні регулятори, які використовуються не тільки для телефону і мікрофона, а й для динаміки пристрою, що знаходяться всередині пристрою. Крім того, настройка знизу має віконце з галочкою, яка і свідчить про відключення тієї чи іншої настройки. Може іноді з’являтися прапорець, що відключає вмить всі регулятори гучності. Є слабка надія, що через це і не працює звук на ноутбуці.

Щоб перевірити, чи налаштований на пристрої звук, слід увійти в панель під назвою «Пуск», всередині якої і знаходиться сама піктограма по звуковий налаштування. Натискання мишки, допоможе переконатися, в правильному знаходженні повзунка звуковий настройки.
Якщо застосовується зовнішня аудіосистема, і немає звуку на самому ноутбуці, то потрібно впевнитися в правильності її підключення, чи до необхідного роз’єму вона приєднана. Спеціальні піктограми вказують на гнізда карти звуку і штекера динаміків. Якщо використовується аудіосистема з підсилювачем, то необхідно перевірити, чи мають динаміки харчування, а також відрегулювати звук на регуляторі гучності на самих колонках.
Крім того, якщо не працює звук у ноутбука, не зайвим буде перевірити працездатність драйверів, що відповідають за звук за допомогою спеціальних тестів.

Якщо всі вищезазначені методи не допомагають впоратися з проблемою відсутності звуку, зв’яжіться з нами за допомогою сторінки «Контакти»