Підвищуємо продуктивність комп’ютера

Підвищуємо продуктивність комп’ютера

Рубрики :Статті

Підвищуємо продуктивність комп'ютера
Згодом, після довгострокової роботи на комп’ютері, система починає «гальмувати», тобто вже трохи повільніше відкривати ті чи інші файли і ярлики, програми і посилання в браузері. І все це з часом ставатиме дедалі гірше і гірше. Причини можуть бути самими різними, але кожен випадок може бути виправлений і продуктивність повернеться на колишній рівень.
Найчастішою причиною є неповноцінна робота жорсткого диска. Щоб впоратися з цією проблемою, досить звернутися до ремонтних організацій (ми звичайно в цьому плані рекомендуємо сервісний центр Chip-com). А вже там знаючі люди розберуться, що потрібно зробити в тому чи іншому випадку. Наприклад, можна оновити апаратне забезпечення комп’ютера. Це дуже ефективний спосіб відновлення роботи жорсткого диска, але крім того — дуже рідкісний. Основний вплив такой спосіб надасть на наступні елементи комп’ютера: оперативну пам’ять, процесор і відеокарту. Є ще один спосіб, який найчастіше застосовується в даному типі проблеми. Це установка антивіруса. Але сама установка не означає, що проблема вирішена. Таку програму постійно потрібно оновлювати, а також в деяких з них запускати спеціальні перевірки, які своєчасно можуть захистити комп’ютер від шкідливих атак.
Щоб підвищити продуктивність комп’ютера, іноді варто переглянути папки системи і видалити ті програми, які використовуються дуже рідко або вже давно не використовувались. До таких програм відносяться, наприклад, ті, які встановлювалися автоматично як доповнення. Найчастіше, вони бувають пробними версіями тих чи інших додатків, і навіть займають дуже мало місця в пам’яті комп’ютера. Але це не означає, що такі програми не можуть уповільнювати процес роботи ПК, а навіть навпаки. Як не дивно, про існування багатьох програм деякі користувачі навіть і не знають.
Знижена продуктивність комп’ютера може бути результатом відкриванням занадто великої кількості програм одночасно. А вони в свою чергу можуть відкриватися автоматично. Тобто, в настройках таких програм може стояти «галочка» — «автоматичний запуск програми після запуску системи Windows». Щоб дізнатися, які програми запускаються автоматично, потрібно в правому нижньому куті натиснути на кнопку «відображення прихованих значків». Також, є спеціальна програма AutoRuns, яка відображає всі програми, що запускаються автоматично. Там і можна прибрати всі непотрібні. Найпоширенішою причиною уповільнення роботи комп’ютера, є одночасний запуск великої кількості програм. Щоб позбутися від цієї проблеми, потрібно просто напросто скоротити число цих програм. Відкривати тільки ті, які потрібні на даний момент часу, і при можливості не робити кілька справ одночасно (відкривати посилання з Інтернету, відправляти повідомлення через миттєву пошту і обробляти при цьому фотографії в Photoshop, наприклад). Так найчастіше працюють молоді користувачі.
Продуктивність роботи комп’ютера підвищується в результаті регулярного перезавантаження комп’ютера. Хоча б раз на тиждень це потрібно робити. Під час перезавантаження закривають всі потрібні й непотрібні програми, комп’ютер як би «відпочиває» від постійної роботи.
Якщо виконувати всі дані поради, то відразу стануть помітні зміни в продуктивності комп’ютера. Також, можна уникнути повноцінного ремонту комп’ютера, тобто переустановлення системи Windows. Крім того, так комп’ютер прослужить своєму користувачеві набагато довше і якісніше, ніж в іншому випадку.

Якщо ж вам не вдалося оптимізувати роботу комп’ютера самостійно, ви можете звернутись до нашого сервісного центру за допомогою сторінки «Контакти»