Не працює тачпад на ноутбуці

  • -

Не працює тачпад на ноутбуці

Category : Статті

Не працює тачпад на ноутбуці
Пристрій сенсорного введення (більш відомий нам, як тачпад) – невід’ємна частина будь-якого ноутбука. Дійсно, що багато хто не любить тачпад за незручність його використання і обмеженість дій в порівнянні з таким “рідним і коханим пристроєм”, як мишка. Але в той же час нерідко виникають ситуації, коли скористатися мишкою не представляється можливим або вкрай важко (наприклад, на природі) і тільки тоді користувач помічає, що тачпад ноутбука не працює.
Симптоми і причини несправності тачпада

Тачпад неправильно реагує на команди користувача, або ж працює не в повну силу своїх можливостей.

Той факт, що тачпад працює (нехай і неправильно, як вважає користувач) вже є хорошим показником. Як правило, в таких ситуаціях винуватцем несправності є сам користувач. Подивіться уважно на свої руки – можливо, вони брудні, жирні, або ж мокрі. У будь-якому з цих випадків тачпад адекватно не реагуватиме на ваші команди. Якщо ж тачпад і руки чисті, то необхідно налаштувати чутливість сенсора під ваші вимоги. Для цього заходимо в панель управління, в розділ “Миша” і виставляємо оптимальні значення параметрів.
У разі нормальної роботи тачпада, але відсутність додаткових можливостей, наприклад, не працює скролл, – причину необхідно шукати в правильності установки спеціалізованого програмного забезпечення. Переінсталюйте драйвер тачпада, а також встановіть додаткове ПО, що забезпечує повнофункціональну роботу тачпада.
Тачпад не реагує на ваші команди

Як не дивно прозвучить але більшість таких випадків відбувається через програмне відключення тачпада через натискання гарячих клавіш Fn + F5-12. Якщо включення тачпада гарячими клавішами не принесло очікуваного результату, перевірте: чи встановлені на нього драйвера і бачить його система в диспетчері пристроїв. У разі присутності необхідних драйверів, то наступним кроком буде звернення до фахівця. Апаратна несправність тачпада в більшості випадків має на увазі під собою “розтин” ноутбука і найбільш доцільніше ремонт такої несправності проводити в сервісному центрі.
Так само часто тачпад перестає працювати через попадання в нього рідини, в разі залиття тачпада його працездатність можна відновити тільки в сервіс центрі. У нашому сервіс центрі є унікальне обладнання для відмивання залитих ноутбуків.

Для того щоб звернутись до нас з даним питанням, перейдіть до сторінки “Контакти”.