Як підключити ноутбук до телевізора

Як підключити ноутбук до телевізора

Рубрики :Статті

    Напевно, всі погодяться, що дивитися фільми і передачі на великому екрані телевізора цікавіше, адже Ви отримуєте більше емоцій від цього, ніж переглядаючи їх на невеликому екрані Вашого портативного пристрою. Також цікавіше грати в ігри на екрані телевізора, ніж на ноутбуці. Слід зазначити, що для перегляду фільмів і передач підключати пристрій можна до абсолютно будь-якого телевізора, а ось для ігор рекомендується підключати тільки сучасні телевізори плазмового виду з великим ступенем відгуку матриці.

 

Сьогодні не потрібно купувати DVD, адже запустивши з інтернету потрібні передачі, можна їх дивитися по телевізору, економлячи при цьому не тільки час, а й кошти.

Якщо Ви хочете підключити ноутбук до телевізора, то докладніше розглянемо всі способи підключення. Як правило, ноутбук до телевізора підключають, використовуючи спеціальний вихід DVI або, застосовуючи спеціальний кабель HDMI, який є єдиним портом, передає відразу інформаційні потоки в різних форматах, як відеоінформацію, так і аудіо. Придбати такий кабель сьогодні можна абсолютно різної довжини, щоб було зручно підключати ноутбук. Слід зазначити, що такого типу кабель має високу пропускну здатність, а це означає, що можна без проблем передавати відео, без його стиснення в дуже хорошій якості, що робить Ваш перегляд тільки більш комфортним.

 Спочатку перед підключенням, включається телевізор і сам пристрій ноутбука. Як тільки сталася завантаження операційної системи на ноутбуці, в настройках екрану вибирається певний вид зображення, а також збільшується площа робочого столу до необхідних розмірів. Потім включається спеціальний режим перегляду на телевізорі, в даному випадку режим HDMI. Якщо існує не один порт, а кілька, то потрібно вибрати той, який відповідає номеру Вашого порту, в який вже вставлений кабель.

Другий спосіб підключення до телевізора ноутбука може бути з допомогою такого роз’єму, як VGA. Даний спосіб підходить не всім, а тільки тим пристроям, які мають такого типу роз’єм. В даному випадку на телевізорі включається відповідний режим перегляду, а потім, як і в попередньому способі підключення, в параметрах настройки екрану пристрою вибирається потрібний вид відображення, використовуючи кнопку перемикання або певну комбінацію клавіш, зображення без проблем переключиться на екран телевізора. Відтворення звуку може бути не тільки з ноутбука, але і з колонок, які підключені до пристрою.

 Також є комбінований спосіб підключення ноутбука до телевізора. Він підходить для тих пристроїв, у яких є тільки VGA HDMI або, а ось біля телевізора є один вхід або взагалі немає ніякого. Використовуються при такому підключенні зазвичай різні перехідники, які сьогодні не проблема купити або замовити в інтернет-магазині.

Якщо у Вас ще є запитання з підключення, Ви можете звернутись до нас за допомогою сторінки «Контакти»