Як включити камеру на ноутбуці

Як включити камеру на ноутбуці

Рубрики :Статті

Сьогодні, можна не тільки абсолютно безкоштовно дзвонити через інтернет, а й здійснювати відеодзвінки і відеоконференції, які дозволяють комфортно і по-справжньому спілкуватися з друзями, колегами та рідними, незалежно від їх місцезнаходження. Зараз важко уявити сучасне портативний пристрій без вбудованої відеокарти. Однак у багатьох власників даних пристроїв виникають проблеми. з налаштуванням саме веб камери.

Розглянемо докладніше, як включити камеру на ноутбуці

Спочатку потрібно вміти управляти веб камерою, застосовуючи для цього спеціальну програму, яка входить зазвичай в комплект програмного забезпечення пристрою, оснащеного веб камерою. Якщо Ви її не можете відшукати в меню Пуск, то слід скористатися даною програмою з компакт- диска, що додається до Вашого портативного пристрою. Після того, як Ви переконаєтеся, що в даній програмі камера не тільки добре працює, але і нормально налаштована, потрібно шукати проблеми в тих додатках, в яких Ви хочете використовувати камеру. Наприклад, в Skype або інших засобах комунікації.
Щоб камеру включити на портативному пристрої застосовують зазвичай одну спеціальну клавішу на клавіатурі або поєднання клавіш з такою функціональною клавішею, як Fn. В результаті без проблем включається камера і запускає додаток. Щоб точно дізнатися, яка клавіша на своєму пристрої включає камеру, докладно потрібно ознайомитися з усією документацією, що додається до пристрою. Наприклад, для ноутбука марки HP використовують таке поєднання двох клавіш, як Fn + F2. Бувають випадки, коли не вдається камеру запрограмувати пристрій. У цьому випадку, рекомендується оновити драйвера ноутбука, їх можна знайти на компакт-диску. Крім того, іноді слід завантажувати драйвера в оновленому вигляді, вони тільки покращують роботу ноутбука.
Якщо раптом у BIOS відключена веб- камера, то завантажуючи оперативну систему, потрібно увійти в BIOS і знайти необхідну настройку Вашої веб камери, потім знову спробувати завантажити систему і перевірити роботу веб камери.
Іноді зустрічається виробничий брак камери, її потрібно замінити новою веб камерою, звернувшись для цього в сервісний центр.

Для того щоб звернутись до нашого ІТ-центру, перейдіть будь-ласка на сторінку «Контакти».