Чи часто вимагають ремонту ноутбуки фірми HP?

Чи часто вимагають ремонту ноутбуки фірми HP?

Рубрики :Новини

Ноутбуки фірми HP завжди мали хороші відгуки як високоякісна техніка, так як вони надійні і мають відмінні технічні характеристики. Поломки ноутбуків даної марки спостерігаються не так часто, але все одно трапляються. Адже, як і будь-яка інша мобільна техніка, ноутбуки постійно піддаються таким агресивним впливам як: пил, удари, перегрів, волога і т.д.

   Найчастіше у всіх ноутбуках, в тому числі і HP, пошкоджується матриця. Іноді бувають випадки, коли матриця не значно пошкоджена і користувачі деколи не звертають увагу на це, але заміна її неминуча в будь-якому випадку. Бувають ситуації, коли ноутбуки марки HP мають проблеми зі сприйняттям оптичного приводу або жорсткого диска, але усунути їх можна тільки в сервісних ІТ-центрах і майстернях по ремонту цієї техніки. До часто зустрічаючих поломок ноутбуків можна віднести, як безпричинні перезавантаження пристрою, так і поломку систем охолодження, вихід з ладу роз’ємів, поломку відеокарти і материнської плати. У сервісні майстерні часто звертаються користувачі з необхідністю замінити клавіатуру або корпус портативного комп’ютера.

   Варто відзначити, що моделі ноутбуків HP, в основі яких процесор AMD, частіше ламаються, ніж інші моделі.
При ремонті ноутбуків HP завжди враховується ряд особливостей, а саме їх чутливість до скупчення бруду в системі охолодження. Ось чому, рекомендується охолоджуючу систему періодично чистити.
Встановлено, що якщо ноутбуку робити періодичну перевірку і проводити хоча б в раз в півроку чистку, то вони вам будуть служити досить довгий час.

Для того щоб звернутись до нашого сервісу — перейдіть будь-ласка на сторінку «Контакти»