Робота ноутбука взимку і влітку

Робота ноутбука взимку і влітку

Рубрики :Новини

Ноутбук — комп’ютер мобільний, а значить, його можна брати з собою куди завгодно і працювати майже де завгодно. Але все не зовсім так, як хотілося б. Живемо ми не в тропіках, де температура не опускається до мінусової планки, а в Україні. І зима з мінусом за вікном — обов’язковий атрибут кожного Українського міста. Тому варто подбати про те, щоб ваш ноутбук не «заморозив» собі якісь комплектуючі.
Варто враховувати, що ноутбуки ефективно працюють при оптимальній температурі в межах від +10 до +35 градусів.

Тому якщо ви зібралися носити з собою ноутбук всюди навіть у холодну зиму, купуйте моделі з більш зносостійкими характеристиками, наприклад, ноутбук моделі Dell Latitude E5500-N M270C.

Слідкуйте, щоб ноутбук не перебував довго в холоді. Інакше можете не тільки побачити в своїх руках непрацюючий комп’ютер, але і втратити всі дані на ньому. Якщо ж так сталося, що він все ж тривалий час був на холоді, не поспішайте відразу ж його включати. Почекайте деякий час, щоб ваш ноутбук «акліматизувався» в зміні температур з холодних на тепліші.
Не варто допомагати ноутбука прогрітися додатковими засобами — фенами, підігрівниками. Різкий перепад температур негативно позначається на працездатності комп’ютера. До того ж це може спричинити за собою появу конденсату всередині ноутбука, а волога всередині — велика ймовірність поломки.

При роботі на холоді поставити ноутбук в режим максимальної продуктивності, щоб він був постійно в роботі, що призведе до великої виробленні тепла. Таким чином, вийде, що ноутбук своєю роботою буде обігрівати себе сам. Але тривалий час використовувати ноутбук в такому режимі не варто — це призведе до швидшого зносу комплектуючих.

Обов’язково купите утеплену сумку, в якій будете переносити ноутбук по вулиці.
Варто звернути увагу і на високі температури. Влітку, коли стовпчик термометра знаходиться близько +30, необхідно особливо подбати про охолодження вашого ноутбука. Перегрів — постійна проблема мобільних комп’ютерів, а додатковий фактор як спекотна погода, погіршує становище справ. Слідкуйте за тим, щоб прямі промені не потрапляли на працюючий ноутбук — це швидко псує екран і дуже сильно гріє комп’ютер.

Акуратне і дбайливе поводження з технікою продовжить її працездатність.

Для того щоб звернутись до нас, перейдіть на сторінку «Контакти».