Як правильно вибрати ноутбук і кому слід довіряти ремонт ноутбука?

Як правильно вибрати ноутбук і кому слід довіряти ремонт ноутбука?

Рубрики :Статті

   При виборі ноутбука необхідно керуватися деякими основними правилами. По-перше, необхідно поставити собі питання — для яких саме цілей вам необхідний ноутбук. Відповіді можуть бути наступні:

  • ноутбук потрібен, як другий комп’ютер, перший при цьому стаціонарний — стоїть вдома, а ноутбук ви б хотіли скрізь носити з собою. В даному випадку найкращий варіант — недорогий, маленький, не надто наворочений ноутбук. В цьому випадку є можливість вкластися в 5 тисяч гривень на сьогоднішній день.
  • ноутбук необхідний, як заміна основного робочого комп’ютера додому. Тут вартість вже зростає. В даному випадку ноутбук буде коштувати трохи дорожче стаціонарного комп’ютера з аналогічними можливостями. У ноутбуці в цьому випадку повинен бути досить потужний процесор, обов’язково самостійна відеокарта. При такому виборі ноутбука вартість вже варіюється від 12 тисяч гривень.

  По-друге, варто звернути увагу на такі якості ноутбука, як захист від вологи і ударостійкість. Однак, зазначимо, що захист проводиться виробником тут мінімальна і, відповідно, проливати на нього все одно нічого не можна, ремонт залитих ноутбуків згодом необхідно буде довірити професіоналам, наприклад, звернутися в нашу компанію.

  По-третє, необхідно звернути увагу на розміри екрану. Якщо в більшості випадків ви плануєте користуватися ноутбуком не вдома, то краще за все віддати свій вибір 10-14 дюймів, так як в даному випадку ноутбук буде не дуже важким, його буде зручно носити з собою (вага складе близько півтора-двох кілограм). А якщо ж ноутбук для вас є альтернативою стаціонарного комп’ютера і носити його багато ви не плануєте, краще взяти екран побільше — 15-18 дюймів (маса більше двох кілограм).

    У будь-якому випадку, який вибір ви б не зробили, якої фірми ноутбук ви б не придбали, ремонт ноутбуків ви в будь-який момент можете довірити нашій компанії.

Якщо Ви бажаєте звернутись до нас — перейдіть на сторінку «Контакти»