Відновлення системи на ноутбуці

Відновлення системи на ноутбуці

Рубрики :Статті

   Бувають моменти, коли на ноутбуках не відбувається завантаження операційної системи, тоді їхні власники вдаються до послуг сервісних центрів, які допомагають їм відновити систему. Деякі фахівці перевстановлюють з дисків, нову систему, але після відновлення обов’язково необхідно шукати у всесвітній мережі Інтернет відповідні утиліти, щоб конкретна модель пристрою працювала нормально.

   Слід зазначити, що відновлення системи на ноутбуці може відбуватися, і завдяки спеціальній консолі відновлення. Фактично весь модельний ряд мобільних комп’ютерів мають на своєму жорсткому диску запасну область, яка передбачає відновлення роботи Windows, використовуючи для цього певне поєднання гарячих клавіш. Наприклад, для апаратів Acer потрібно натиснути на такий набір клавіш, як Alt + F10, а ось для ASUS натискається клавіша F9, але при виникненні певного логотипу.

   Після того, як увійдете до системи спеціальний елемент відновлення, відразу пропонується серед безлічі варіантів вибрати певний метод відновлення першорядної структури Вашого пристрою:

  • Можна не тільки відновити, але і відформатувати певний розділ системи жорсткого диска.
  • Можна перевстановити розділ системи диска, а розділ системи другого диска D відформатувати.
  • Можна просто деякі файли розділу перевстановити, але при цьому, не чіпаючи в ньому ніякі директорії.
  • Відновити роботу системи, зберігаючи в ній всі файли і потрібні програми, а також початкові налаштування.

   Сьогодні кожен виробник ноутбуків намагається, як можна більше ввести методів відновлення роботи системи. Слід зазначити, що багато відновлювальних консолів представлені виключно англійською мовою, тому важливо грамотно перевести всі пропоновані варіанти і їх команди з системного відновлення.
Розглянемо на прикладі портативного пристрою марки Asus, як відновити роботу системи. Після включення пристрою з’явиться логотип даної марки, необхідно кілька разів натиснути клавішу F9, щоб запустити утиліту відновлення Windows. При цьому буде попередження про видалення всіх даних і Ви повинні з цим погодитися. Потім на вибір Вам будуть надані варіанти подібного характеру:

  • Тільки відновити диск C;
  • Відновити Windows, але при цьому всі диски крім С будуть видалені;
  • Відновити систему з видаленням всіх дисків, але при поділі диска на C і D.

Важливо бути акуратним і уважним при виборі варіантів, так як порядок варіантів може бути іншим.

Для того щоб звернутись до нашого сервісного центру — перейдіть на сторінку «Контакти»