Найчастіші причини звернення до сервісу власників ноубуків Acer

Найчастіші причини звернення до сервісу власників ноубуків Acer

Рубрики :Статті

Найчастіші причини звернення до сервісу власників ноубуків Acer

Acer — продукцію цього тайванського виробника ви напевно зможете знайти практично в будь-якому комп’ютерному магазині. Асер вже багато років залишається одним з лідерів у виробництві мобільних комп’ютерів, задовольняючи потреби сучасного ринку в усіх напрямках, починаючи від бюджетних моделей, і закінчуючи високотехнологічними комп’ютерами люкс класу.

Для вітчизняних покупців ноутбуки Acer ще привабливі і тим, що завдяки їх широкому поширенню ремонт ноутбуків Асер можна провести порівняно дешево і швидко по відношенню з продукцією інших виробників.

Як і для більшості виробників, найбільш вразливим місцем ноутбуків Асер є відеокарта (в першу чергу стосується тих моделей, на яких встановлено дискретний відеочіп). Ознаки можливої ​​поломки відеочипа наступні:

  • ноутбук включається, проте зображення на екран матриці не виводиться (при цьому ви можете почути,
  • як завантажується система, відтворюється вітання при вході в операційну систему, і т.п.);
  • поява в будь-якій області екрану мимовільних квадратів (артефактів) різної кольоровості;
  • на екран ноутбука виводиться білий фон, або ж зображення спотворене вертикальними / горизонтальними смугами різної ширини і кольоровості;
  • видається звуковий сигнал, ідентифікують як код несправності відеопам’яті.

При цих ознаках ремонт ноутбука Асер полягає в заміні відеокарти, яку фахівці сервіс центру Chip-com виробляють на спеціалізованому обладнанні (паяльних станціях). Пам’ятайте, що в деяких сервісних центрах ремонт ноутбука з такою несправністю вам можуть запропонувати здійснити шляхом прогрівання відеочипа, що в деяких випадках поверне йому колишню працездатність. Однак, як показує практика, дана процедура подовжує життя відео всього лише на кілька місяців, після чого вам знову ж доведеться звернутися в сервісний центр, і знову сплатити недешевий ремонт. Як ви розумієте, даний тип ремонту можна проводити до тих пір, поки не закінчаться фінанси, або ж сума ремонту не перевищить вартість всього ноутбука.
Відвідайте офіційний сайт компанії http://www.acer.com/, на якому Ви легко можете знайти багато корисної інформації про ноутбуках даного виробника.

Також досить часто ремонт ноутбуків Асер проводиться в разі виходячи з ладу мостів (розпаяні на материнській платі). Ознаки «хвороби» мостів:

  • некоректна робота USB портів, відмова клавіатури або тачпада;
  • НЕ инициализируется в системі дисковод (не видний в Біосе і операційній системі);
  • тимчасове або постійне пропажа мережевої карти, контролерів, помилки драйверів підключених до
  • ноутбука периферійних пристроїв, пропажа портів;
  • регулярні збої в системі, що призводить до випадкового вимикання комп’ютера або його перезавантаження.

Ремонт ноутбука з такою проблемою проводиться шляхом заміни несправного чіпа (моста). Сервісний центр Chip-com займається даним типом ремонту, у нас ви знайдете чіпи на будь-яку модель ноутбука.

Зменшити ризик виходу з ладу моста можна шляхом дбайливого використання портів USB (акуратного підключення до нього пристроїв і правильного їх вилучення), недопущення підключення до ноутбука свідомо несправних пристроїв, при виникненні будь-яких збоїв в роботі портів, а також появи в них люфту, — звертатися в сервісний центр.

Для того, щоб звернутись до нашого сервісного центру — перейдіть на сторінку «Контакти»