Видалення віруса банера

  • -

Видалення віруса банера

Рубрики :Статті

Найчастіші причини звернення до сервісу власників ноубуків Acer

Статистика останніх років показує, що вірусні атаки на комп’ютери користувачів неухильно ростуть. Різноманітність вірусів і способів зараження комп’ютерів нараховується вже не сотнями, а тисячами. Але ми сьогодні вивчимо вірус під назвою Trojan.Winlock. Даний вірус вимагає від користувача поповнити рахунок абонента для видалення вірусу з комп’ютера. Найчастіше пополненеіе рахунку не приводить ні до якого результату, тільки до витраченим в порожню грошей і головного болю про те, як прибрати цей вірус.
Отже, включивши комп’ютер ви виявляєте, що ваша операційна система не завантажується і замість робочого столу перед вами зображення з проханням поповнити рахунок абонента на деяку суму гривень.

Як видалити вірус банера Trojan.Winlock з вашого комп’ютера

Що б позбавити ваш комп’ютер від цієї напасті і заощадити гроші і нерви, потрібно перегрузити комп’ютер і загрузити в безпечному режимі. Що для цього потрібно зробити. Вимкніть комп’ютер і знову включіть при цьому натискайте кнопку F8 (ця кнопка знаходиться на найпершому верхньому ряду вашої клавіатури) після натискання кілька разів даної клавіші, на екрані вашого комп’ютера з’явитися вікно з вибором режиму завантаження операційної системи. Вибираємо безпечний режим з підтримкою мережі драйверів та натискаємо кнопку ENTER.

Видалення вірусу банера в безпечному режимі

Після завантаження ОС в безпечному режимі, обраному нами, входимо під обліковим записом адміністратора. Заходимо в меню пуск і знаходь рядок ВИКОНАТИ. У цьому рядку прописуємо команду regedit, і натискаємо знову кнопку ENTER. Після цього на екрані вашого комп’ютера з’явитися вікно реєстру Windows.Потім йдемо суворо за каталогом в розділ HKEY_LOCAL_MACHINE / SOFTWARE / MicrosoftWindows NT / CurrentVersion / Winlogon з правого боку буде панель редактора реєстру де потрібно перевірити два параметра «Shell» і «Userinit». Значенням параметра Shell має бути «Explorer.exe». Параметр Userinit — «C: \ WINDOWS \ system32 \ userinit.exe,» (Зверніть увагу в кінці цього запису реєстру обов’язково повинна стояти кома) Якщо параметри «Shell» і «Userinit» не змінені вірусом, то переходимо в розділ HKEY_LOCAL_MACHINE / SOFTWARE / Microsoft / Windows NT / CurrentVersion / Image File Execution Options і відкриваємо його. Якщо в ньому є підрозділ explorer.exe, потрібно видалити його, зробити це моджно натиснувши по ньому правою кнопкою миші і задати комп’ютеру команду видалити.

Після проведених робіт по редагуванню реєстру, заходимо в панель управління властивість папки —від — додаткові параметри — і ставимо галочку навпроти рядка -Показувати приховані файли і папки. Потім заходимо в мій комп’ютер, диск С, папка Windows —в ній знаходимо папку temp, і видаляємо всі вміст цієї папки.
Потім закриваємо вікно і перегружаємо комп’ютер. Вірус наш зник можна приступати до повсякденної роботи на комп’ютері.

Також проконсультуватися з фахівцями з питання будь-якої комп’ютерної допомоги, Ви завжди можете за телефоном (098) 622-18-64  або перейти на сторінку «Контакти»