Asus — найбільш привабливе співвідношення якості і ціни

  • -

Asus — найбільш привабливе співвідношення якості і ціни

Рубрики :Новини

Ноутбуки Asus міцно зайняли досить велику нішу в асортименті мобільних пристроїв, представлених на вітчизняному ринку комп’ютерної техніки. І в цьому факті немає нічого дивного — висока якість комплектуючих, надійність і потужні технічні характеристики завжди були сильною стороною продукції цього виробника. На превеликий списку переваг ноутбуків Asus необхідно додати ще одну найважливішу складову їх популярності у російського покупця — це, звичайно ж, приваблива ціна.
Тайванський виробник зумів забезпечити високопродуктивними пристроями практично всі сегменти діяльності людини, де може використовуватися мобільний комп’ютер, починаючи від офісних завдань і закінчуючи привабливими рішеннями для будинку.

Багато фахівців в області комп’ютерних технологій не раз відзначали, що ноутбуки Asus мають найбільш привабливе співвідношення якості і ціни.

Купуючи ноутбук цього виробника, споживач має право розраховувати на повнофункціональну підтримку придбаної продукції, що дозволяє не тільки своєчасно оновлювати спеціалізоване програмне забезпечення (драйвера, службові утиліти, і т.п.), але і дає можливість отримати професійну консультацію фахівців компанії по питанню. Зручна і невибаглива продукція Asus також і в ремонті. Такі стандартні ремонтні роботи, як заміна жорсткого диска, зміна обсягу оперативної пам’яті в ноутбуках Asus не викликає ніяких складнощів і проводиться протягом декількох хвилин. Варто відзначити і ергономічне розташування основних вузлів мобільного комп’ютера, де доступ організований практично до будь-якого компонента ноутбука.
Материнські плати цих ноутбуків на порядок надійніше аналогів від сторонніх виробників і дають можливість проводити навіть найскладніші види ремонту, в тому числі такі, як перепайка елементів живлення, обриви контактних доріжок, усунення наслідків перегріву, і т.п.

Підтвердженням високої якості мобільних комп’ютерів Asus є і порівняно тривалий термін гарантійного ремонту (на більшість видів комп’ютерної техніки — 2 роки), протягом якого ви безкоштовно зможете усунути будь-яку проблему, що виникла в працездатності вашого ноутбука. Так що стабільна робота цього пристрою безпосередньо залежить від самого користувача. Якщо ви не знаєте як налаштувати wifi, або як видалити вірус, який оселився в вашому «улюбленцю», можете сміливо користуватися такою послугою як комп’ютерна допомога, і наші умільці легко вирішать всі ваші комп’ютерні проблеми.

Для того щоб звернутись до нашого сервісу, ви можете зателефонувати за номером +38-(098)-622-18-64 або ж заповнити заявку на сторінці «Контакти».