Який накопичувач вибрати на ноутбук

  • -

Який накопичувач вибрати на ноутбук

Рубрики :Статті

Напевно кожен з нас помічав що не всі моделі ноутбуків оснащені пристроєм для читання дисків, в даній статті я постараюся вирішити цю проблему і допоможу вибрати відповідний зовнішній накопичувач.

Якщо всі ваші важливі документи зберігаються на компакт дисках, то вам підійде зовнішній пристрій для читання DVD або CD. Не обов’язково щоб воно вміло записувати інформацію на диск, але якщо вам це принципово, то тоді вам доведеться викласти трохи більше грошей ніж планувалося. Не слід очікувати що куплене пристрій повністю замінить вбудований рідер, так як зазвичай зовнішні приводи працюють через систему USB, яка не відрізняється особливою швидкістю передачі даних. Але при додаткової витрати грошей та купівлі приводу з системою USB 3.0 це питання відпаде у вас геть. Система USB 3.0 працює в кілька разів швидше ніж звичайна.
При бажанні перегляду відео високої чіткості вам знадобиться програвач Blue-ray. Це система нового покоління дозволяє записувати на спеціальні диски відео в форматі HD.

Я думаю, частенько з нами траплялося таке — ноутбук розрядився і потрібно терміново дістати з нього якусь інформацію. Щоб вирішити цю проблему раз і назавжди вам знадобитися флеш-карта. На яку можна швидко копіювати всю важливу інформацію. Хочете дізнатися яку флеш-карту краще вибрати? Просто читайте статтю далі. Існує незліченна кількість виробників флеш-накопичувачів, насправді вибрати відповідну не так то складно. Почати потрібно з роздуми про те для чого вона нам потрібна. Більшість користувачів не є активними слухачами музики і любителями відео, а використовують комп’ютер для обробки документів. Для них підійдуть найдешевші флешки, з невисокою пропускною здатністю. Зразкові їх параметри це наявність інтерфейсу USB або USB 2.0 і кількість пам’яті від 1 до 4 ГБ, більше і не треба.

Якщо ж ви максималіст і на вашому ноутбуці ціла аудіо та відеотека то вам слід замислитися про придбання більш дорогий флеш-карти, приблизні параметри якої: наявність інтерфейсу USB 2.0 а краще USB 3.0. Об’єм пам’яті повинен перевищувати 16 гб. Якщо вам і цього мало, то вам слід задуматися про покупку зовнішнього вінчестера, обсяг його внутрішньої пам’яті може досягати 1 ТБ, і це ще не межа. Як правило, зовнішній HDD працює куди швидше ніж звичайна флешка, але у нього є і мінус це його розмір.

Ну ось мабуть і все, дотримуючись порад виберіть собі переносний накопичувач, удачі!