Вибираємо HDD

  • -

Вибираємо HDD

Рубрики :Статті

Досвідчені люди, стверджують, що після покупки ПК, вартість інформації, що зберігається на ньому може перевершувати вартість самого персонального комп’ютера в рази. Справа в тому, що будь-яка інформація дорога. Якщо ви фотограф і заробляєте цим хобі собі на життя, то втрата даних може коштувати вам заробітної плати, я навіть не кажу про офісні ПК, на яких зберігатися досить важлива для компанії інформація: звітність, бухгалтерський облік і т.п. Втрата її може обернутися крахом компанії. У статті я опишу кілька способів догляду за пам’яттю комп’ютера, тобто його жорстким диском (HDD).
У наш час високих технологій, виробників мало цікавить якість продукції, що випускається ними. Хоча років зо п’ять тому все було навпаки, випадків раптового стирання інформації з жорстких дисків було на багато менше. Це обумовлено застосуванням захисних технологій. Всі вінчестери, за винятком небагатьох, були дуже вразливі перед низкою факторів, таких як падіння, стан невагомості, вологою, що осідає пилом, короткими замиканнями, і механічними ушкодженнями. У наші дні, компанії, що випускають постійні носії пам’яті, використовують всілякі захисні засоби, аби помилка не сталася через вищевказані чинники.
Якщо ви ще не придбали жорсткий диск, а тільки збираєтеся це зробити, цей абзац для вас. Він відображає всі приховані продавцем нюанси тих чи інших моделей. Перше і основне — виходите з того що вам потрібно. Вам потрібна надійність або швидкість роботи, швидкісні жорсткі диски працюють на високих оборотах і виходять з ладу за менший термін, так як швидко перегріваються. А з надійними вінчестерами, справа йде. Якраз таки навпаки, вони мають невелику швидкість роботи, але довгий термін служби. Оптимальний варіант для звичайного користувача — швидкісна пам’ять з поліпшеним охолодженням. Тобто ви отримуєте гарну швидкість, і порівняно довгий термін служби. Друге не менш важливе правило — обов’язково дізнайтеся про терміни гарантії, яка дає можливість відновити дані з несправного апарату. Думаю всім зрозуміло — чим більше термін гарантії, тим краще. Третє — не купуйте колишні у вживанні HDD, деякі сектори на них зазвичай пошкоджені, і не підлягають відновленню. Подумайте, чи варто це того чи ні? Я думаю, дані важливіше, та й ціна у б / у і нового не настільки різна.