Інвертор ноутбука

  • -

Інвертор ноутбука

Рубрики :Статті

Все більше і більше людей в сучасному світі, вважають за краще громіздкого настільного персонального комп’ютера — портативний ноутбук. Його перевага, головним чином — це компактність. Можливість брати з собою в службові відрядження, замість стоси робочої номенклатури. І звичайно не розлучатися під час відпустки і поїздок на природу. Не кажучи вже про те, що він допоможе приємно провести час в самих тривалих переїздах. Сучасний комп’ютер — це не тільки засіб для роботи, пошуку необхідної інформації і відпочинку, але і панацея від нудьги і самої їдкої туги. Будь-яка людина, будь-якого віку, станової і расової приналежності, будь-яких інтересів належить до будь-якої соціальної групи, знайде цю річ корисною, необхідною і часом не замінною. Одних тільки ігор створено таку силу-силенну — на будь-який смак і вік, і навіть під будь-який настрій. Це і RPG і Action і різні шутери, аркади, стратегії, симулятори, а також спортивні, економічні та технічні гри і багато-багато іншого. Не кажучи вже про можливість слухати улюблену музику і дивитися улюблені фільми. Та й просто лазити у всесвітній павутині, сидіти в соціальних мережах або стежити за світовими новинами. Це заняття, які поглинули всіх жителів світу без винятку.

Ні що не вічне в цьому світі

Звичайно існують ноутбуки з хромованим корпусом, вологонепроникні, термостійкі і протиударні. Але ось тільки ціни на них боляче кусаються і не кожен обиватель соціальних мереж або геймер може собі дозволити таку розкіш. У зв’язку з чим, більшість людей є власниками ноутбуків, зі звичайною пластиковою оболонкою, часом дешевою і надмірно крихкою і ламкою. І завдяки своїй же специфіці ноутбук піддається і додатковому ризику поломок. Він — переносний портативний комп’ютер, його тягають з собою всюди і завжди, в метро, в поїзді, в автобусі і машині. І часто такі транспортування не проходять безслідно — десь вдарили, хтось стукнув, а трапилося, так навіть і впав. І ось, якщо ці можливі нюанси механічного пошкодження накласти на факт крихкого пластикового корпусу, то отримаємо неминучість самих різних поломок. Тут я не буду торкатися можливі летальні результати для ноутбуків, та й не про всі поломки буду говорити. А зверну свою увагу на одну з найбільш частих поломок — поломка інвертора матриці ноутбука.

Інвертор матриці ноутбука

Одна з найбільш частих проблем, з якими стикаються власники ноутбуків — це поломка інвертора. Щоб не лякати людей, що ще не стикались з цією проблемою, цим незрозумілим словом, коротко поясню, що це таке. Інвертор є перетворювачем напруги, лампи підсвічування у екрану ноутбука. У випадки з ноутбуком, перетворення йде в бік підвищення, тобто низька напруга в 5-19 вольт, перетворюється в високе, близько 600 — 1500 вольт, необхідне для роботи підсвічування екрану матриці. Так само в функції інвертора входить — стабілізований і регулювання струму лампи, регулювання яскравості зображення, забезпечення безпеки від короткого замикання і перевантажень, а також узгодження вихідного каскаду інвертора і вхідного опору ламп. Основною частиною інвертора є — трансформатор (перетворювач). А в сукупності з транзисторами і мікросхемою і дає, цій системі, таку назву. До поломки може привести вихід з ладу будь-якого з елементів інвертора. І в залежності, від того яка конкретно частина зламалася і буде залежати складність ремонту. Наприклад, при поломки трансформатора інвертора, необхідна його заміна, а при несправності мікросхеми — знаходження і та заміна згорілого елемента.

Для того, щоб звернутись до нас, перейдіть на сторінку «Контакти»