ОПТИМІЗАЦІЯ WINDOWS ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОГРАМИ CCLEANER

  • -

ОПТИМІЗАЦІЯ WINDOWS ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОГРАМИ CCLEANER

Рубрики :Новини

Згодом в реєстрі Windows накопичується купа сміття, яка призводить до падіння продуктивності вашого комп’ютера. Реєстр — це велика база даних Windows, яка зберігає в собі інформацію і налаштування всіх програм, профілів і т.д. Я рекомендую своїм клієнтам періодично, хоча б раз на кілька місяців, чистити реєстр за допомогою програми CCleaner. Вона найбільш проста у використанні і при цьому непогано справляється з поставленими завданнями. Крім того за допомогою цієї програми можна почистити комп’ютер від непотрібних файлів, що звільнить вам додаткове вільне місце на жорсткому диску.

Установка CCleaner

Базова версія програми є безкоштовною, тому заходимо на офіційний сайт ccleaner.org.ua/download і качаємо програму. Зі списку запропонованих версій вибираємо звичайну, тобто просто CCleaner. У вікні вибираємо куди вам зручно зберегти установник програми, наприклад на робочий стіл, чекаєте поки програма скочується. Запускаєте інсталятор (він називається ccsetup.exe), вибираєте зі списку російську мову і натискаєте «далі». У наступному вікні прибираєте всі галочки крім 2-х перших, тиснете «Встановити». Програма встановлюється дуже швидко і виводить вам на екран останнє вікно, в якому ви прибираєте галку «Про версії» і натискаєте «Готово».

Оптимізація Windows — чистка реєстру

Після закінчення установки у вас відразу запускається CCleaner. Зліва в меню програми вибираєте «Реєстр» і натискаєте кнопку «Пошук проблем». Програма якийсь час сканує ваш комп’ютер, по закінченню клацнете кнопку «Виправити». Якщо CCleaner запропонує зберегти резервну копію, простіше натиснути «No», але за бажанням можете і зберегти. Далі підтверджуєте дії, натиснувши «Виправити зазначені» і по завершенню «Закрити».

оптимізація windows CCleaner
На цьому чистка реєстру Windows закінчена. Раджу іноді запускати CCleaner з ярлика на робочому столі і проводити контрольні чистки. Крім того в розділі програми «Очищення» ви можете почистити комп’ютер від непотрібних файлів. У вкладочку «Windows» відзначаєте галками все, що хочете видалити, аналогічно і у вкладці «Додатки», після чого натискаєте внизу праворуч «Очищення» і «Ок». Будьте обережні, чистка файлів Opera, Firefox і Chrome видаляє з браузерів всю інформацію про відвідані сайти, збережених паролі і т.д. !!!

очищення комп'ютера CCleaner

Після закінчення очищення CCleaner покаже вам скільки місця вдалося звільнити. Можете помилуватися результатами виконаної роботи. У розділі програми «Сервіс» можна легко видалити непотрібні програми з комп’ютера і почистити автозавантаження (альтернатива способу, описаного мною в статті «Чистимо автозапуск«). Решта функцій програми вам не знадобляться і якщо не розбираєтеся, то краще в них не лізти.