Через що ламаються ноутбуки?

Через що ламаються ноутбуки?

Рубрики :Новини

Як показує статистика звернень до сервісного центру, майже половина всіх поломок ноутбуків пов’язана з неакуратними діями самих користувачів. Найбільш частий випадок, коли необхідний ремонт ноутбуків — пролиття рідини на його поверхню. Не важливо, що ви розлили, будь-то дорогий коньяк або навіть проста вода, дане пошкодження має найбільш тяжкі наслідки, починаючи від несправності клавіатури і закінчуючи виходом з ладу найважливіших компонентів (відеокарта, материнська плата, процесор, і т.п.) мобільного комп’ютера. З огляду на, що даний ремонт досить дорогий, ми настійно рекомендуємо відмовитись від розпивання рідин під час роботи на ноутбуці.
Не менш часто поломки трапляються через неправильне поводження з клавіатурою, або ж фізичного впливу на корпус ноутбука або ж його матрицю. Щоб уникнути поповнення списку даних несправностей, досить буде всього лише більш уважного поводження. Щодо клавіатури це означає акуратне натискання кнопок, без будь-якого биття, що стосується корпусу і матриці ноутбука — то запобігти їх несправність можна шляхом установки ноутбука в надійне і стійке місце, де ймовірність падіння пристрою або його удару стороннім предметом вкрай низька.
Третє місце найбільш частих поломок займають несправності системи вентиляції. Багато власників мобільних комп’ютерів наївно вважають, що система вентиляції їх ноутбука настільки ж ефективна і надійна, як і на стаціонарному комп’ютері. Це трохи не так. За рахунок мобільності, компактності, легкості, і, звичайно ж, такого результату ноутбука, виробникам довелося обмежити ефективність системи їх охолодження. Так, якщо в настільному комп’ютері одночасно працює кілька потужних вентиляторів, забезпечуючи комфортний температурний клімат всередині корпусу, то всередині ноутбука за ефективне охолодження його основних компонентів відповідає лише один кулер. Саме від його працездатності в чому буде залежати справність і нормальна робота всього пристрою. Запобігти передчасній поломку вентилятора вам допоможе своєчасна чистка ноутбука.
Ми згадали лише 3 найбільш частих випадку поломок, весь же список несправностей займе не один стандартний лист. Однак, пам’ятайте, що при будь-якому вигляді проблем з комп’ютером, не варто її відкладати на зручний час. Найбільш доцільніше буде в цьому випадку як можна швидше звернутися до фахівця — тільки таким чином ви зможете вирішити питання, які виникають максимально оперативно і з найменшими фінансовими витратами.

З повагою, Chip-com.