Як змінити IP-адресу

Як змінити IP-адресу

Рубрики :Статті

Айпі адреса існує для однієї важливої мети — уніфікувати кожний окремий пристрій, не обов’язково комп’ютер або планшет, або телефон врешті-решт, що знаходиться в мережі.
Зазвичай, в мережі вже є спеціальні ip адреси пристрою (кажучи розумної абревіатурою DHCP), які самі формують особисті дані для кожного учасника, але іноді трапляється, ці пристрої не можуть повноцінно працювати, або виникає конфлікт на кінцевому комп’ютері користувача (кожна операційна система Windows має свій власний DHCP). Тоді й виникає необхідність поміняти ip адресу.
Поміняти ip адреса — через командний рядок
Існує пара способів зробити це. Перший — не для людей зі слабкими нервами, через командний рядок яка, як відомо викликається командою Пуск> Виконати> cmd> Enter, далі в залежності від необхідності (знання того, чого вам саме треба поміняти) вбиваємо приблизно наступне:
netsh int ip set address name = «Підключення до локальної мережі * ім’я вашого підключення *» source = static addr = 192.168.2.123 * новий айпі * mask = 255.255.255.0 * маска підмережі * gateway = 192.168.2.1 * айпі адресу шлюзу *
Поміняти ip адресу — Зміна протоколу інтернету
Другий спосіб куди більш привітніше і красивіше. Заходимо в «Панель управління», далі в «Центр управління мережами і загальним доступом», шукаємо зліва зверху в меню пункт «Зміни параметрів адаптера» в списку мережевих підключень, якщо раптом у вас їх декілька (багато програм і пристрої встановлюють свої віртуальні підключення , наприклад Tunngle, Teamviewer) знаходимо той самий натискаємо правою кнопкою, викликаючи контекстне меню і натискаємо найнижчий пункт — Властивості. У вікні, знаходимо і виділяємо пунктик в середній частині вікна «Протокол інтернету версії 4» або ж «Протокол TCP / IPv4», входимо в його властивості, встановлюємо прапорець у положення «Використовувати наступний IP адреса» і швидко, рішуче вносимо цифри у відповідні поля , аналогічно чинимо з нижнім прапорцем «Використовувати наступні адреси DNS-серверів» і вбиваємо туди або адреса нашого шлюзу, або наприклад по одній цифрі 8 в кожне поле, якщо наш провайдер не турбувався про свій власний сервер DNS.
Тиснемо застосувати, потім ОК, чекаємо трохи, поки дані про нову адресу синхронізуються з усією мережею. І насолоджуємося повноцінним робочим місцем в мережі!
Варто звернути увагу, на те, що випадково вибирати ip адресу можна, часто може бути, що саме обраний вами адресу вже належить іншому комп’ютера, так що будьте уважні і обережні, ви можете неабияк зіпсувати чужий робочий простір.