Ноутбук вимикається сам по собі, Що робити?

Ноутбук вимикається сам по собі, Що робити?

Рубрики :Статті

Багатьом користувачам доводилося стикатися з такою проблемою, як раптове відключення ноутбука. І що робити запитаєте ви, якщо ноутбук вимикається сам по собі? Питання дуже серйозне. Розглянемо варіанти решення. Якщо Ви не зможете впоратися самі (на що потрібен професійний навик), то цю роботу треба довірити професіоналам комп’ютерної допомоги

Є маса причин, чому відключається ноутбук, але в будь-якому випадку це нехороша ознака і потрібно самим її усувати або скористатися послугами фахівців.

    Розглянемо основні причини відключення ноутбука:

  • Відключення або перезавантаження пристрою спостерігається через перегрів машини. В даному випадку на дисплеї вашого пристрою не з’являється напис, що попереджає про вимкнення пристрою. Проблема криється в пилу, при цьому пристрій більше встановленої норми починає нагріватися.
  • Відключення ноутбука від акумулятора, але від мережі машина працює, як належить. Проблема тут в самій батареї або в материнській платі. Краще викликати фахівця для діагностування мобільного комп’ютера.
  • Ноутбук може також відключатися через різні віруси, або будь-які помилки програм. В даному випадку з’являється попередження на екрані пристрою. Ось чому завжди потрібно встановлювати антивірус на пристрій.

 Найбільш частою причиною самовільного відключення ноутбука є пил, який перешкоджає нормальній циркуляції повітряного потоку, в результаті пристрій погано охолоджується, що призводить до перегріву його окремих компонентів: процесора, відеокарти і інших комплектуючих.

Ноутбук вимикається сам по собі — що робити, щоб запобігти відключенню ноутбука?

 Ось чому, так важливо вчасно проводити профілактичні заходи з очищення пристрою від пилу, а також вчасно проводити заміну спеціальної пасти. Крім того, не рекомендується ноутбук використовувати на м’якій поверхні і колінах, коли йде перекриття отворів вентиляції. Завжди потрібно підтримувати чистоту, де працює новий пристрій.
Щоб точно з’ясувати, вимикається чи Ваш ноутбук через перегрів, потрібно за десять секунд до мимовільного відключення виміряти температуру на процесорі і відеокарті за допомогою спеціальних програм. Наприклад, для цих цілей можна використовувати програму Hwmonitor. Її можна завантажити в інтернеті.
У разі, якщо з операційної несумісні програми також спостерігається раптове відключення ноутбука. Крім того, спровокувати відключення може і несправне всередині обладнання, яке підключається через порти. Для цього потрібно відразу від’єднати всі зовнішні компоненти, а якщо це не допомогло, то перевірити роботу самого портативного пристрою. Дуже часто до перегріву призводить несправність датчика wi-fi або несправність батареї, а також інші дефекти, що призводять до виходу з ладу апарату.

Якщо не вдалося вирішити проблему самостійно, Ви можете звернутись до нашого сервісу за допомогою сторінки «Контакти» або заповнити зворотню форму.