Відмінні сторони ноутбуків Samsung

Відмінні сторони ноутбуків Samsung

Рубрики :Новини

У будь-якому магазині, де здійснюється реалізація комп’ютерної техніки, ви гарантовано зустрінете продукцію відомого корейського концерну Samsung.
Завдяки потужній виробничій базі, наявності величезної кількості перспективних технологій, компанія змогла забезпечити своїм мобільним пристроям високі технічні характеристики, які на даний момент нарівні конкурують з кращими моделями від таких знаменитих брендів, як Sony, Toshiba, і ін.
Варто зауважити, що асортимент ноутбуків Samsung задовольняє запити і потреби практично всіх верств споживачів, починаючи від домогосподарок (яким в першу чергу необхідні простота і зручність використання) і закінчуючи вчителями і вченими (які вимагають від даних пристроїв високу продуктивність і надійність).
Крім високих технічних характеристик, чималий акцент у виробництві ноутбуків корейський виробник робить на створення свого неповторного дизайну і забезпечення максимальної зручності при його використанні.
За кількістю звернень в ремонтні сервісні центри, ноутбуки Samsung вважаються найбільш часто ремонтованими. Але це анітрохи не пов’язано з якістю їх складання або ж неякісними комплектуючими, використовувані при їх виробництві, як деякі помилково вважають. В першу чергу, великий відсоток поломок пов’язаний з високою поширеністю продукції даної торгової марки. Однак з іншого боку, в цьому є свої плюси, і самий головний з них — доступність і порівняно невисока вартість комплектуючих, що робить ремонт ноутбуків Samsung оперативним і недорогим.
За статистикою звернень в сервісні центри, самими «хворими місцями» ноутбуків даної компанії вважаються їх невисока стійкість до високих температур. Ця особливість конструкції (більшою мірою це відноситься до надтонкою ноутбуків серії Х) вимагає від власників забезпечення пристрою додаткового охолодження в особливо спекотні літні дні, а також проведення періодичної чистки системи вентиляції. При недотриманні даних рекомендацій відбуваються досить серйозні поломки, які вимагають дорогого і складного ремонту.
Крім того, деякі моделі ноутбуків Samsung не можуть похвалитися надійними і міцними петлями матриці, що є характерною хворобою і для ноутбуків деяких інших виробників.