Гасне екран ноутбука

Гасне екран ноутбука

Рубрики :Статті

Екран може гаснути через перегрів ноутбука або може бути складна несправність у вигляді поломки матриці, або материнської плати.
Отже, якщо гасне екран ноутбука, перші дії користувача повинні бути спрямовані на встановлення точної причини, а для цього потрібно проводити діагностику пристрою фахівцями, які володіють не тільки відповідними знаннями, а й спеціальним устаткованням для проведення цього процесу.

Гасне екран на ноутбуці —

можливі причини

Найчастіше гасне екран в слідстві несправності інвертора, що відповідає за живлення ламп підсвічування екрану. Якщо інвертор виходить з ладу, то дисплей пристрою взагалі не горить. Крім того нерідко зустрічається і така несправність, як поломка шлейфу, яка також призводить до гасіння екрану. Щоб шлейф зламати потрібно на нього впливати фізично або механічно. Наприклад, спровокувати його поломку можуть удари і падіння, а також пролита рідина. Так що, якщо гасне екран, не зайвим буде перевірити працездатність шлейфу.
Якщо північний міст або відеокарта перестали працювати, то екран також гасне, але таке, як правило, спостерігається, коли портативний пристрій перегрівається, а виникає це з однієї причини: засмічена система охолодження. Коли багато бруду і пилу накопичується в кулері, то належним чином не відбувається охолодження і деякі елементи здатні нагріватися.
Необхідно у випадках, коли гасне екран, також перевірити матрицю ноутбука, адже вона також дуже вразлива до фізичних і механічних впливів, а також потрапляння на неї рідини і утворення конденсату. Якщо в ході діагностики, було встановлено, що виною всьому була матриця, то її слід замінити.
Якщо ви бажаєте, щоб у вас не гас екран на ноутбуці спонтанно, то потрібно завжди пам’ятати про правила експлуатації портативних пристроїв і строго їх дотримуватися. Адже всі ми знаємо, що тільки дбайливе і акуратне ставлення до техніки здатне максимально мінімізувати несправності пристрою, а деякі і зовсім виключити.

Зверніться до нас за допомогою сторінки «Контакти», або заповніть зворотню форму