Вибір корпусу персонального комп’ютера

Вибір корпусу персонального комп’ютера

Рубрики :Новини

Зазвичай, коли люди купують ПК не цілком, а по частинах, намагаючись заощадити, не віддають належної уваги вибору корпусу майбутнього апарату, а дивляться на нього як на звичайний ящик в якому будуть знаходитися всі останні новинки комп’ютерного заліза, і даремно. Адже корпус практично завжди продається разом з блоком живлення, потужність якого повинна бути рівномірно розподілена по всіх елементах ПК. В основному на всіх сучасних корпусах встановлено середні (по потужності) блоки живлення, які не зможуть обслужити всю систему належним чином, і деякі її частини будуть працювати в повну потужність, так само цілком можливо, що комп’ютер буде включатися через раз. Ця найголовніша проблема, з якою зв’язуються любителі чого дешевше.
Але слабенький блок живлення це тільки верхівка айсберга, важливо вибрати такий корпус на зовнішній стороні якого присутні різні інтерфейси, головний з яких це USB, постарайтеся знайти корпус де таких мінімум дві штуки. Погодьтеся, незручно постійно розгортати персональний комп’ютер, щоб вставити флешку або інше портативний пристрій. Якщо ви любитель мультимедіа, то непогано б обзавестися «ящиком» з карт-рідером всіх основних типів карт, які часто використовуються у фотоапаратах і відеокамерах. Так само непогано б що б на лицьовій стороні розташовувалися вихід для навушників і вхід для мікрофона, це допоможе вам скоротити довжину шнура вашого девайса.
Третє, бажано б вибрати собі такий корпус, який стійкий до ударів і не тріскається при невеликому навантаженні, кращий матеріал — алюміній та інші метали.
Ймовірно ви бажаєте що б ваш ПК займав менше місця, на вітчизняному ринку безліч моделей з абсолютно різними характеристиками, деякі з них дуже навіть економлять корисний простір, але вони зазвичай стоять на порядок дорожче. Якщо ви хочете зберегти ваші кошти, то задумайтеся про покупку горизонтального корпусу, який в класичному варіанті розташовується під монітором.
П’ятий пункт, стосується зовнішнього вигляду системного блоку, тут ціле роздолля для любителів красивих речей, ціна може доходити до неймовірних висот, а дизайн просто на висоті, один закордонний виробник навіть зміг зробити коробку прозорою і помістити туди цілком повноцінний акваріум. Я думаю що всі погодяться що це зайве. Ось, в принципі, і все що я хотів розповісти про вибір системника, що не прогадаєте, удачі!