Чистка комп’ютерного заліза від забруднень (Початок)

Чистка комп’ютерного заліза від забруднень (Початок)

Рубрики :Статті

Кожен власник комп’ютера, рано чи пізно, зіткнеться з такою проблемою як забруднення «тіла комп’ютера». Частка займає досить багато часу і сил, тому я вирішив написати цю статтю.

Головне, на що впливає бруд в комп’ютері це на його робочу температуру, запилений ПК гріється рази в півтора сильніше ніж чистий, іноді пил може стати причиною згоряння деяких складових персонального комп’ютера. Тому не відкладаємо генеральне чищення.

Далі я опишу приблизний порядок дій:

Перше: спробуйте зняти всі зайві деталі з корпусу комп’ютера (бічну і верхню кришку системного блоку), після виконання цієї дії перед вами відкриється вид на всі нутрощі, за станом їх забрудненості треба вжити заходів.

Увага: обесточте обладнання на початку роботи.

Отже, почати потрібно з прочищення кулера (вентилятора), їх кількість може досягати 3-4 штуки, вони забезпечують приплив холодного повітря всередину системного блоку, для кращого ефекту їх слід відкрутити від корпусу і протіреть вологою ганчіркою, ніколи не викручуйте відразу кілька кольорів одночасно, а виконуйте чистку послідовно, щоб не заплутатися в деталях, так як всі вони дуже схожі і крейда. Після протирання всіх деталей кулера відразу поставте його на місце.

Наступна деталь в списку це жорсткий диск, розташовується в передній частині системного блоку, виглядає як невелика пріплюснутая коробочка, знімати її не треба, просто акуратно протріть всі доступні місця, але постарайтеся не зачіпати дроти прикріплені до HDD. Хранитель інформації не вимагає великого відходу, так як пил не сильно відбивається на його роботі.

Для того щоб звернутись до нас перейдіть на сторінку «Контакти», або заповнити зворотню форму.