Чистка комп’ютерного заліза від забруднень

  • -

Чистка комп’ютерного заліза від забруднень

Category : Статті

Найбільш важлива частина, яка дійсно потребує ретельного догляду це процесор, знайти його можна приблизно посередині материнської плати, він захований за вентилятором, все що від вас вимагається це зняти вентилятор ретельно продути його і почистити від забруднень, цю процедуру можна повторювати приблизно раз на місяць, бо процесору потрібно всього 5 хвилин що б перегрітися і згоріти.
Кріплень цього вентилятора існує неймовірне безліч, тому описувати всі сенсу немає, дивіться що і як на сайті виробника вашої материнської плати, або на форумах з даної тематики.
Друга за важливістю частина заліза – це відеокарта, друга вона, тому що вона має хороший імунітет до перегріву, і якщо що, то вимкне комп’ютер або зупинити подачу відеосигналу на монітор. Але почистити відеоадаптер все таки варто, в більшості своїй чистка полягає в зніманні міні кулера і його продувки, як відокремити кулер від відеокарти так само читайте на сайті виробника.
Цей абзац тільки для тих, хто добре розбирається в «залізі». При бажанні можна зняти материнську плату і протерти закрите їй простір і приховані за нею кулери, які іншим чином не почистити. Ця операція небезпечна але варто того, бо за материнською платою скупчуються величезні грудки пилу, в подальшому засмічують систему.
Так само нагадую, перш ніж включити ваш ПК, дайте всім внутрішнім деталям обсохнути, що б волога не створила можливість короткого замикання.

Для того щоб звернутись до нас перейдіть на сторінку “Контакти”, або заповнити зворотню форму.