Найчастіші запитання фірмам, щодо обслуговування організацій

  • -

Найчастіші запитання фірмам, щодо обслуговування організацій

Category : Новини

Багато організацій ведуть роботу виключно на комп’ютерах. Але не кожен розуміє, на чому грунтується робота фірм, які забезпечують їх комп’ютери правильної і надійною роботою. Не знаю про те, які послуги входять в їх обов’язки і так далі.
Для цього, на сайтах таких фірм, яких зараз достатньо, придумані спеціальні розділи – часто задаються або FAQ. Такий розділ полегшує роботи сайту, тобто користувачі запросто можуть знайти те питання, яке їм потрібен і відразу ж знайти на нього відповідь, не звертаючись до адміністрації сайту. Зручно і економить час, як користувачу, так і працівникові сайту.
Отже, ось короткий перелік тих питань, яке задають в фірму з абонентського обслуговування комп’ютерів організації.
Важливим і початковим питанням, найчастіше, буває: полягає договір з організаціями? І, як правило, відповідь буває позитивним. Кожна фірма за таким обслуговування укладає договори, як на одиничні послуги, так і на довгострокове обслуговування. Це доводить, що ця фірма якісно виконує свої обов’язки. Наступне питання, яке цікавить представників організацій – чи дають фірми з абонентського обслуговування комп’ютерів гарантію? Чи підтверджується вона паперами? Так, і таке є. На всю комп’ютерну техніку, як продаж, ремонт, так і обслуговування, обов’язково повинна бути гарантія. Але в рамках договору, гарантія зазвичай не розголошується. Про неї записано в документі договору, як одна з обов’язкових умов цієї угоди.
Третє питання, що часто ставиться фірмам з обслуговування комп’ютерів організацій, це – чи є в цій фірмі така послуга, як екстрений виклик? Як довго доведеться його чекати? Така послуга вважається першорядною. Вона виконується тоді, коли це вимагає – як за викликом, так і без виклику, тобто якщо фірма помітила неполадки в роботі комп’ютерів організації в своєму офісі, вона негайно виїжджає в офіс організації, щоб усунути ці неполадки. Швидкість приїзду залежить від того, чи є вільні фахівці в даний момент, а так само залежить від міста, в якому знаходиться фірма і організація. Тобто, наприклад, в Москві, як відомо рух на дорогах залишає бажати кращого. Але такі фірми, як правило, реагують миттєво і роблять все, що в їх силах.
Наступний часто задається питання: чи забезпечують роботою такі фірми комп’ютерну техніку, наприклад, принтер, сканер, факс? Або в їх спектр послуг входить лише забезпечення роботою ПК? Фірми з абонентського обслуговування комп’ютерів організацій зобов’язані здійснювати роботу і стежити за станом і такого обладнання, як оргтехніка. Вони є невід’ємною частиною комп’ютера, так і в організації така техніка просто необхідна. Що включає в себе оплата послуг таких фірм? – П’яте питання, яке часто задають користувачі. Оплата включає в себе тільки щомісячну плату. Але, якщо знадобляться непередбачені грошові вкладення, наприклад, оновлення комп’ютера, то це оплачує організація. Але, як правило, таких ситуацій буває небагато.
Шостий питання – чи можуть співробітники організації зателефонувати фірму, і попросити консультацію з того чи іншого питання? Чи буде за неї стягуватися окрема плата? Так, є така послуга, і немає, вона, найчастіше, безкоштовна. Зазвичай це прописує так само в договорі, тобто обумовлюється в заздалегідь, чи потрібна така послуга організації.
Ось приблизний список поширених запитань, фірмам з абонентського обслуговування комп’ютерів організацій. І ми сподіваємося, що дана інформація допоможе розібратися в роботі таких фірм, адже вона не завжди зрозуміла.