У першому кварталі WD “побила” Seagate на ринку вінчестерів.

  • -

У першому кварталі WD “побила” Seagate на ринку вінчестерів.

Category : Новини

По даним аналітічного агентства iSuppli, в четвертому кварталі минулого року компанія Seagate контролювала 31% ринку вінчестерів, але Western Digital з долею в 30% ринку буквально “дихала в спину” лідеру сегмента. Опубліковані на цій неділі фінансові результати діяльності Western Digital і Seagate за минулий квартал дозволяють судити про те, як змінилась розстановка сил на ринку жорстких дисків.

По об’ёму виручки і чистого доходу лідером остається Seagate: їй вдалось витягнути $ 3,05 млрд., з яких $ 518 млн. прийшлось на чистий дохід, в минулому кварталі було продано 50,3 млн. Вінчестерів. Дивно, що компанія Western Digital за даний період продала 51,1 млн. Вінчестерів, але виручила тільки $ 2,6 млрд., з яких на чистий дохід прийшлось $ 400 млн. Таким чином, хоча Western Digital і продала більше вінчестерів, чим формальний лідер ринка, їх низька середня ціна реалізації обернулась для WD більш скромними доходами.
Це те що ми хотіли показати своїми попередніми статтями про вибір жорстких дисків. Завжди менші ціни тягнуть за собою деталі гіршої якості, так як ціну знижує або підвищує тільки якість