Apple створить власний платіжний сервіс iPhone Wallet

Apple створить власний платіжний сервіс iPhone Wallet

Рубрики :Новини

Apple створить власний платіжний сервіс iPhone Wallet

Bloomberg повідомляє, що Apple збирається розробити для своїх iPhone платіжний сервіс iPhone Wallet, який буде створюватися разом з найбільшими платіжними сервісами, банками, а також ритейлерська мережами.

iPhone 6, «вихід у світ» якого відбувся 9 вересня, був першим «розумним» телефоном Apple, оснащеним чіпом NFC для безконтактної оплати.

Apple вже проводить переговори про можливість мобільних платежів з MasterCard, Visa, а також American Express. Деталі домовленостей були озвучені на прес-конференції з приводу анонсування iPhone 6.

Крім модуля NFC шостий iPhone був оснащений також і сканером пальцевих відбитків, вперше вбудованому ще в iPhone 5S. Відзначимо, що практично всі сучасні чохли для iPhone розроблені з урахуванням цього сканера і не заважають його роботі.

Передбачається, що в результаті власники нових iPhone зможуть оплачувати придбання одним натисканням.

До речі, представники вищеназваних платіжних сервісів ще не прокоментував інформацію про проведені переговорах.

Бен Баджарін, що працює аналітиком Creative Strategies, зауважив, що Google поки що не зміг впровадити аналогічний платіжний сервіс Wallet, оскільки американські рітейлери досить мляво впроваджують у себе його підтримку. Далі Баджарін припустив, що Apple зможе переломити ситуацію.

Нагадаємо, що Apple до цього успішно впровадив оплату через платіжні сервіси для свого сервісу iTunes, що нараховує 800 млн. Діючих акаунтів.

До відома: на сьогодні тільки Samsung має певний досвід по роботі з платіжними сервісами із застосуванням сканера відбитків. Смартфон південнокорейської корпорації Galaxy S5 вже може замість пароля зняти скан пальця для входу в аккаунт PayPal.