Що потрібно зробити перед встановленням Windows

  • -

Що потрібно зробити перед встановленням Windows

Category : Статті

Якщо ви вирішили перевстановити Windows, то насамперед потрібно до цього підготуватися. Всі дані з системного диска будуть видалені. Зазвичай це диск (C :). І якщо ви не хочете втратити якісь важливі дані або можливо збереження з ігор, то перш ніж перевстановити Вінду збережіть все це справа на флешку або інший диск.

Зараз я опишу найбільш важливі дані, які потрібно не забути зберегти перш ніж перевстановити систему.

1. Просто важливі файли

Якщо ви коли-небудь зберігали на диску (C 🙂 важливі файли (фото, документи і так далі), то потрібно їх перемістити на інші диски. Теж саме стосується робочого столу. З робочого столу потрібно все файли перемістити в інше місце, так як все що на ньому лежить при перевстановлення буде видалено !!! Загалом “обшукуємо” системний диск на наявність важливих файлів.

2. Закладки з браузерів

Практично кожен користувач сьогодні сидить в Інтернеті використовуючи різні браузери (Гугл Хром, мозила, Опера і т.д). При цьому найчастіше він зберігає важливі сайти в закладки. Якщо у вас в браузерах багато цих самих закладок, то зробіть резервну копію і збережіть на флешку або інший диск. Після перевстановлення Вінди і нової установки браузера, їх можна буде легко відновити.

Крім цього, якщо не хочете возитися з резервною копією, то можете включити в браузері синхронізацію. Для цього потрібно буде зареєструватися і всі закладки зберігатимуться в “хмарі”. Таким чином можна буде отримувати доступ до своїх закладок з будь-яких пристроїв (комп’ютер, ноут, телефон, планшет) і при цьому не боятися раптово видаляти сам браузер.

3. Збереження ігор

Якщо ви любите комп’ютерні ігри, то перед перевстановлення системи не забудьте скопіювати всі сохранкі. Зазвичай вони зберігаються на системному диску в папці Документи. Дуже сумно буде, якщо ви проходили якусь гру, а потім забули про збереження і переустановили систему. Перемістіть сохранкі на інший диск, і після нової установки гри залишиться це збереження покласти на місце.

4. Дані інших програм

Крім збереження ігор у вас на комп’ютері можуть зберігатися дані інших програм. Наприклад, я освоюю сліпий набір тексту в програмі “Соло на клавіатурі” і там у мене своя обліковий запис. Так ось, я роблю кожен раз резервну копію! Інакше я втрачу весь прогрес, якщо переустановлені Вінду.

У вас можуть бути і інші програми, де зберігаються якісь дані або настройки. Подумайте над цим!

5. Налаштування Інтернету

Зайдіть на офіційний сайт Інтернет-провайдера і переконайтеся, що там є докладна інструкція по налаштуванню інтернету. Також у вас повинен бути логін і пароль від вашого інтернет-аккаунта. Ці дані вам знадобляться, щоб налаштувати інтернет в “ново-встановленої” Windows.

Це не стосується тих користувачів, у яких вдома встановлений WI-FI роутер. Налаштовувати нічого вже не доведеться. Досить буде знайти свою WI-FI мережу і підключитися до неї за допомогою вашого пароля!

6. Запам’ятати список програм

Зазвичай на нашому комп’ютері стоїть кілька десятків програм. Так ось, щоб не встановлювати програму “коли згадаю”, а встановити їх все відразу, нам потрібно знати список цих програм. Зайдіть в Пуск – Панель управління і відкрийте розділ Видалення програм.

Тут ви побачите всі встановлені на вашому ПК програми.

Цей список можна запам’ятати, записати ну або зробити скріншот екрану, так буде набагато зручніше!

7. Збережені паролі

Також, як і закладки, в браузерах або інших програмах можуть зберігатися паролі. Ось, наприклад, нещодавно писав статтю про збережені паролі в Гугл Хром. Виявилося, деякі не знають, що в цій програмі можуть зберігається ваші паролі, якщо при авторизації на сайтах ви натискаєте кнопку Зберегти.

У деяких випадках при вході в соціальні мережі Однокласники або ВКонтакте, у користувачів в браузері автоматично підставляється логін і пароль. Іноді ми й самі цього пароля не пам’ятаємо. Але якщо ви вирішили перевстановити Вінду, то ці дані ви обов’язково повинні знати, так як після нової установки Гугл Хром, Опери ну або Мозіли, даний логін і пароль підставлятися вже не буде !!!

На цьому сьогодні все! Сподіваюся ви максимально підготувалися до перевстановлення Вінди.

Якщо у вас виникли труднощі з встановленням операційної системи – Ви можете звернутись до нас за допомогою сторінки “Контакти” або ж заповнити форму зворотнього зв’язкую