HP визнала проблеми з відеокартами на деяких моделях ноутбуків.

HP визнала проблеми з відеокартами на деяких моделях ноутбуків.

Рубрики :Новини

Специфічні несправності серед моделей мобільних комп’ютерів виникають набагато частіше, ніж ми б цього хотіли. І як показує практика, від такої неприємності не застрахований жоден виробник. Ви, напевно, вже не раз чули, про виявлення прикрих проблем в тій або іншій марці автомобілів навіть найнадійніших автовиробників.

На жаль схожа ситуація відбувається і в «рядах» виробників комп’ютерної техніки і комплектуючих до них. Так, слідом за певними моделями ноутбуків компанії Dell, які були оснащені графічними чіпами від відомого виробника, компанії NVIDIA, про необхідність ремонту ноутбуків деяких моделей заявила і американська компанія HP, чиї пристрої також використовували графічне ядро NVIDIA.

Абсолютно недавно Hewlett-Packard опублікувала на своєму сайті і на тематичних ресурсах перелік моделей ноутбуків свого виробництва, які були реалізовані на території США, з виявленим дефектом відеокарти. Несправність викликана якістю деяких комплектуючих. Виробник рекомендує всім власникам зазначених моделей мобільних пристроїв провести оновлення BIOS, але в той же час HP підкреслює, що в деяких випадках дана процедура не є достатньою умовою вирішення проблеми, і може знадобитися заміна несправного пристрою.

Проводячи аналіз даних заяв, можна зробити висновок, що під ремонт ноутбуків потрапляють всі моделі, які були оснащені дискретними відеокартами Geforce серії 8600M і 8400M. Подібні проблеми можуть також виникнути у власників ноутбуків, які маю в наявності графічні чіпи NVIDIA серії GeForce Go 7000, GeForce Go6000, Quadro FX 360M, Quadro NVS 135M.

Для інформації: NVIDIA освоїла виробництво чіпів 8600M і 8400M в 2007 році і з того часу позиціонує дані модельні лінійки як перші пристрої, які оснащені апаратною підтримкою DirectX 10 і кодека H.264. Quadro FX 360M, NVS 135M здатні працювати з графікою на рівні Shader Model 4.0 і розроблялися як повноцінні графічні карти.