Батарея ноутбука – керівництво по експлуатації

  • -

Батарея ноутбука – керівництво по експлуатації

Category : Новини

Однією з причин по якій люди звертаються в сервісний центр, є дуже швидка розрядка батареї ноутбука. У даній статті ми розглянемо причини швидкого розряду батареї і як попередити цю неприємність.
При виборі ноутбуків люди, як правило, дивляться на його потужність, дизайн і інші характеристики, але зовсім забувають про важливу ємності батареї. Однак ноутбук на те і ноутбук, що б у вас була можливість працювати на ньому певну кількість часу, не залежачи від електричної мережі.
Є мінімум два основні чинники, від яких залежить працездатність лептопів – це загальна кількість циклів перезарядки і температурний режим. До слова, ні в якому разі не можна, що б батарея нагрівалася до п’ятдесяти градусів за Цельсієм і більше. Збільшення числа перезаряджень, впливає на зниження тривалості функціонування ноутбука поза мережею.
Одним з головних чинників користування лептопа в стаціонарному режимі, є неприпустимість роботи з підключеним адаптером і підключеної батареєю. Пояснимо докладніше, після включення пристрою в мережу, виробляємо зарядку акумулятора на 40-50%, потім витягуємо його і зберігаємо, поки не знадобиться, в темному, що не вологому, теплому місці, наприклад в тумбочці або шухляді письмового столу. При даних діях життя вашого акумулятора триватиме, і ноутбук зайвий раз не перегріється. У подібній ситуації так само є і мінус, якщо несподівано відключать світло, то ви втратите не збережені дані. Але для вирішення цієї проблеми можна скористатися блоком безперебійного живлення, який дозволить вашому ноутбуку функціонувати ще якийсь час, і ви встигнете зберегти необхідну вам інформацію.
Погіршення роботи акумулятора цілком логічний і неминучий процес. Але перераховані правила допоможуть вам збільшити час функціонування вашої батареї. Що зберігається в профілактичних цілях акумулятор варто перезаряджати один, два рази на місяць. Так само не рекомендується заряджати акумулятор на всі сто відсотків, зарядку варто починати, коли заряд виявився нижче сорока відсотків і завершувати, коли заряд став вище вісімдесяти відсотків. При дотриманні цих правил, експлуатаційний термін акумулятора може вирости майже в чотири рази. Як показали випробування, вольтаж в окремій клітинці батареї сумірний рівню заряду, з цього, найбільший рівень напруги є наслідком збільшення зносу батареї. Статистика так само підтверджує це твердження, якщо проводити зарядку батареї по максимуму, то вона витримає 350-500 зарядок, не більше, а якщо заряджати акумулятор, таким чином, як описано в нашій статті, то кількість зарядок збільшиться в три, а то і в чотири рази..
Так само варто уточнити, що в ноутбуках різних виробників, цикли перезарядки так само різняться. Однак багато показників ноутбуків з приблизно однаковою ціною будуть відповідати. Наприклад, акумулятори фірми ASUS мають середню кількість перезарядити близько 300-500, дуже важливо, що після подвійної зарядки ємність батареї зменшиться від ста до вісімдесяти відсотків. Так само якщо ноутбук функціонує без високоякісної системи охолодження і сильно перегрівається, то регрес акумулятора може збільшитися до сімдесяти відсотків, всього лише за рік. Сподіваємося, дана стаття стала корисною для вас!