Як прибрати повідомлення “Оновити до Windows 10” в Windows 7 і 8.

  • -

Як прибрати повідомлення “Оновити до Windows 10” в Windows 7 і 8.

Category : Статті

Далеко не секрет що нова Windows 10 починає встановлюватися на ноутбуки і ПК практично в автоматичному режимі. Тобто в треї з’являється віконце сповіщає про необхідність оновити версію Вашої ОС. Знаючі люди не завжди переходять на нову ОС, тому що розуміють що може бути несумісність робочого софта, глюки, а найголовніше глобальна стеження за Вами з боку OC Windows 10.
Як зазвичай є шляхи відступу, щоб Ваша ОС не нагадувала про встановлення нової вийшла “ОС 10” і робиться це зовсім не складно. Для цього нам буде потрібно пройти кілька досить простих кроків зазначених нижче.

Як прибрати повідомлення

Описані нижче кроки однаково допоможуть видалити повідомлення «Оновити до Windows 10» в Windows 7 і для Windows 8 (8.1), підготовлених для установки ознайомлювальної версії. Зайдіть в Панель управління і відкрийте пункт «Програми та засоби».
У вікні зліва виберіть «Перегляд встановлених оновлень». (До речі, ви також можете натиснути «Встановлені оновлення» в Центрі оновлень, де і відображається повідомлення, яке потрібно прибрати.)

Як прибрати повідомлення

У списку знайдіть Оновлення для Microsoft Windows з ім’ям KB2990214 або KB3014460 (для пошуку, на мій погляд, зручніше впорядкувати поновлення за датою), виберіть його і натисніть кнопку «Видалити».

Так само можливі варіанти з оновленнями:
Якщо у вас Windows 7, то необхідно шукати в списку оновлення з номерами 3035583, 2952664, 3021917.
Якщо у вас Windows 8, то необхідно шукати в списку оновлення з номерами 3035583, 2976978.

Як прибрати повідомлення

Після цього вам буде запропоновано перезавантажити комп’ютер для завершення видалення. Зробіть це, а потім знову зайдіть в Центр оновлень Windows, повідомлення з пропозицією оновитися до Windows 10 має зникнути. Додатково варто знову виконати пошук оновлень, після чого в списку важливих знайти те, яке ви видаляли, зняти з нього позначку і вибрати пункт «Приховати оновлення».

Як прибрати повідомлення

Якщо раптом ви зіткнулися з тим, що через якийсь час ці оновлення знову встановлюються, поступите таким чином:

Як прибрати повідомлення

Видаліть їх, як було описано вище, не перезавантажувати комп’ютер.
Зайдіть в редактор реєстру і відкрийте розділ: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ WindowsUpdate \ WindowsTechnicalPreview
В даному розділі видаліть параметр Signup (правий клік – видалити в контекстному меню).

І вже після цього перезавантажте комп’ютер. Готово.

Якщо у вас з’явились питання по ремонту, зв’яжіться з нами!