Як оживити мертвий IPAD, кілька простих способів

Як оживити мертвий IPAD, кілька простих способів

Рубрики :Статті

Якщо ви одного разу раптом виявив, що дисплей Ваш IPad залишається чорний або порожній, сенсорний екран не відповідає, а сам пристрій виглядає «мертвий», не панікуйте, є кілька способи його оживити. Спробуйте наступні дії, можливо вони повернуть Ваш IPad до життя:

1. Перезарядити батарею

Якщо на IPad відображається значок низького рівня зарядки акумулятора, ваш IPad не зможе завантажитися, хоча і є певна кількість зарядки в батареї. Підключіть IPad до джерела живлення, під’єднавши основний зарядний пристрій або через порт USB до комп’ютера.

Якщо Ви побачите, що червоне зображення батареї спалахує три рази, і потім екран чорніє, це означає що на нього не підключений до джерела живлення. Якщо заряд акумулятора IPad занадто низький, дисплей може залишатися порожнім до п’яти хвилин, поки не з’явиться зображення, що позначає низький рівень зарядки. Тому, якщо дисплей залишається порожнім після того як ви підключите планшет до зарядки, почекайте якийсь час, зображення повинне скоро з’явиться.

2. Перезавантажте IPad

Якщо Ipad заморожується і робота його не може бути відновлена ​​в звичайному режимі, перезавантажте його. Щоб перезавантажити пристрій IPAD, спершу вимкніть його, натиснувши та утримуючи кнопку «Режим сну / Пробудження», поки не з’явиться червоний повзунок. Плавно проведіть пальцем по цьому повзунку, і IPad вимкнеться через кілька секунд. Потім включите IPad, натиснувши і утримуючи кнопку «Режим сну / Пробудження» до тих пір, поки не з’явиться логотип Apple.

Якщо пристрій не вмикається або відображається значок з червоним акумулятором, спробуйте зарядити пристрій.

3. Скидання

На Домашньому екрані натисніть значок «Налаштування» (Settings). Виберіть «Основні» (General). Натисніть «Скидання». Ці дії дозволять повернути всі налаштування в початкове (заводське) стан. Всі раніше внесені Вами на Ipad дані або контент залишаться, нічого віддалятися не буде.

4. Створення резервних копій та відновлення

Якщо нічого не допомагає, то потрібно зробити резервне копіювання і відновлення вашого IPad. Спочатку переконайтеся, що ви перейшли на останню версію Itunes.

Якщо ви не виконували синхронізації останнім часом, зробіть це зараз, після чого переконайтеся, що всі ваші контакти, фотографії та відео знаходяться в синхронізації.

Увімкніть IPad. У лівому стовпчику під заголовком «Пристрої», виберіть IPAD, а потім на вкладці «Обзор» натисніть «Відновити». Зачекайте, поки ваш IPad завершить процес відновлення і повернеться до домашнього екрану.