Смартфон Google Pixel перевірили на стійкість до води і не тільки

  • -

Смартфон Google Pixel перевірили на стійкість до води і не тільки

Рубрики :Новини

Смартфон Google Pixel перевірили на стійкість до води і не тільки


Нещодавно стартував продаж нових смартфонів Pixel і Pixel XL від компанії Google.
Обидва апарати повністю ідентичні зовні і в плані технічних характеристик, за винятком діагоналі і дозволу дисплея, а також ємності акумулятора. За вже сформованою традицією, добре відомий нам блогер Зак Нільсон з YouTube-каналу JerryRigEverything, в перший же день отримав новинки і провів фірмовий тест на міцність. Як тестованого апарату був обраний 5-дюймовий Google Pixel в синьому кольорі. Як завжди, він перевірив смартфон на стійкість до появи подряпин, згинання та вогню.

Передня сторона Google Pixel захищена загартованим склом Gorilla Glass четвертого покоління, яке можна подряпати, лише доклавши зусиль. А ось скляна вставка на задній стороні куди менш стійка до подряпин, що є поганою новиною для користувачів: вставка не тільки виконує декоративну функцію, але і захищає основну камеру. Металевий корпус Google Pixel неможливо пошкодити ключами, зате це реально зробити більш твердим і гострим предметом.

Цікаво, що Google вирішила захистити розмовний динамік не пластикові або металевими гратами, як це реалізовано в більшості смартфонів, а тканиною. Як це позначиться на якості його роботи при попаданні пилу — покаже тільки час.

Сканер відбитків пальців не захищений склом, тому він досить легко дряпається.Але навіть якщо датчик пошкоджений, він все одно працює без будь-яких проблем.

В Google Pixel використовується AMOLED-дисплей. При впливі вогню пікселі вигорають і назавжди залишаються білими. IPS-матриці в цьому плані виглядають куди більш виграшно, так як при нагріванні пікселі чорніють, але потім за кілька секунд відновлюються.

Що стосується тесту на згинання, то тут Google Pixel показав себе з найкращого боку. Міцний металевий корпус практично неможливо зігнути навіть при досить сильному впливі. Зак Нільсон назвав Google Pixel одним з найміцніших смартфонів цього року.

Pixel і Pixel XL отримали лише захист за стандартом IP53, що припускає короткочасний контакт з рідину, типу використання під дощем. Випробувач залишив смартфон в ємності з водою на 30 хвилин. І дивно те, що девайс продовжив функціонувати. Звичайно ж, цей тест є одиничним і не факт, що інші Pixel покажуть такий же хороший результат.