Як грати в Pokemon GO

  • -

Як грати в Pokemon GO

Category : Новини

Як грати в Pokemon GO

Гра Pokemon GO блискавично популярність в світі і українських App Store і Google Play.
Причина успіху в тому, що творці змогли змусити гравців вийти з будинків і почати рухатися, тому що сидячи вдома з телефоном неможливо вловити нового монстрика. У країнах, де Pokemon GO можна скачати офіційно, вже є PokeStop – зони, в яких збираються гравці і є ймовірність гарантовано зібрати багато бонусів.

Пошук покемона
Як такого, прямого пошуку в грі немає, але є підказки. Головна з них це шевелящаяся трава, листя і взагалі будь-які рухи на карті. Якщо ви наблизитеся до покемону, то в нижньому правому куті з’являться піктограми тих, що зовсім близько від вас.

Для того, щоб зловити покемона – натисніть на його зображення і ловите за допомогою покебола. Кількість покеболов обмежена. Знайти нові м’ячики можна біля ПокеСтопов – маркерів на карті, які відповідають реальним об’єктам. Потрібно підійти до цього місця, натиснути на маркер, і почати обертати коліщатко, з якого посипляться призи.


Що робити з спійманими покемонами

Збирайте колекції монстрів. Подивитися колекцію можна в “Pokedesk”. Крім того, спіймані покемони можуть влаштовувати поєдинки між собою. Всі характеристики вихованців можна прокачувати в тренуваннях.

Еволюція покемонів
Є ще одна важлива особливість кишенькових монстрів – вони можуть еволюціонувати в інші види. Це важливо, особливо в тому випадку коли вам потрібен рідкісний вид покемона.

Команди клани
З 5 рівня в грі з’являються – команди. Суть командної гри в тому, щоб захоплювати “Гіми” (великі вежі на карті) і збільшувати територію присутності. Важливим параметром Гімал є “престиж” і наростити його можна проводячи в ньому тренувальні бої покемонів. Якщо ж престиж Гімал впаде в нуль, його зможе захопити інша команда.

Насолоджуйтесь! І будьте уважні на вулиці, дивіться по сторонам!