Google Фото – найкращий сервіс для зберігання фотографій

  • -

Google Фото – найкращий сервіс для зберігання фотографій

Category : Статті

Google Фото – найкращий сервіс для зберігання фотографій

В інтернеті на даний момент з’явилося дуже багато “хмарних сховищ”, які дозволяють безкоштовно зберігати певну кількість інформації (у тому числі і фото), а для завантаження великих обсягів звичайно потрібна оплата. Але зараз справа навіть не в оплаті, а в самій звичайній зручності зберігання, перегляду та можливого розповсюдження фото.
Зараз не хочеться розповсюджувати демографію на тему різноманітних сервісів і відразу написати кілька причин, за якими я вважаю сервіс Google Photos кращим.

1. Зручність завантаження (синхронізації). Фотографії на даном сервісі можна завантажити як звичайне переміщення файлів (або папок) з файлового менеджера на сторінку сайту, так і через спеціальну програму, яка дозволяє здійснювати синхронізацію фото в фоновому режимі (в автоматичному режимі). Завантажити утиліту можна з ОФІЦІЙНОЇ СТОРІНКИ. Прошу зауважити, що є клієнти для таких систем як: Android, iOS та Windows. Зручність завантаження через додаток полягає в тому, що ви вказуєте в цій програмі папки з фотографіями і вони автоматично будуть завантажені на сервіс. Думаю, що даний пункт буде зовсім не дивним за своїм змістом, але все-таки варто було це згадати.

При видаленні файлів з сервісу вони будуть видалятися автоматично з вашого ПК при наступній синхронізації, так що будьте обережні з видаленням, але вони спочатку йдуть до корзини і звідти їх можна буде відновити за необхідності.

2. “Нескінченне” місце для зберігання фотографій. По замовчуванню сервіс дозволяє завантажувати до 15 Гб фотографій у вихідній якості, але в налаштуваннях можна переключити селектор на необмежений об’єм місця для зберігання фото, при цьому вам буде повідомлено, що всі завантажувані фото будуть “обрізані” до розширення 16 Мпікселей. Для звичайних фото та домашніх потреб – це більш ніж достатньо (а від себе можу сказати, що якість фото не змінюється навіть при урізанні).

3. Сортування и виділення. Всі завантажувані фото Ви можете сортувати за альбомом, тобто створювати папки і переносити в них потрібні фотографії. Виділення файлів відбувається теж дуже зручно, можна виділити по одній штуці, а можна і цілу пачку, утримуючи кнопку “Shift”. Мало сервісів може похвалитись такою фішкой, але це ще не все.

4. Пошук дублікатів. Google Фото легко ідентифікує дублікати фотографій не тільки за іменами файлів і EXIF ​​інформації, але і за аналізом зображення самої фотографії. Тобто проводиться порівняння фото і якщо вони будуть мати збіги більш ніж певної кількості %, то вона буде позначена як дублікат. Дуже зручний інструмент від Google.

5. “Розумний пошук”. Тут як звичайно гугл створив те, що ніхто до нього не створював. Всі завантажувані фотографії піддаються численним аналізам і сервісу Google Фото може визначати типи знімних об’єктів, а також місце, де вони були зняті (якщо зображення знімків є базою гугла). Наприклад, працюють такі варіанти як: фото з дівчиною, кіт, троянда, море і т.д. Тобто можливий пошук не від руки, а по об’єктам на фото. Але просто зараз хочу попередити, що аналіз фото відбувається кілька днів, а також розпізнаються далеко не всі об’єкти, які хотілося, але в цілому дуже зручна штуковина при пошуку потрібного фото. Хочется відразу дати пояснення, якщо об’єкт занадто маленький, то гугл наврядчи його зможе розпізнати. Після аналізу фото гугл може збирати їх за типом їх вмісту. Т.е. Наприклад, робить фотографії з прив’язкою до визначних пам’яток, міст, тварин, квітів і так далі. Кількість дільниць залежить від вашої колекції фото.

6. Ассистент – це особливий креативний інструмент, який на базі ваших фотографій запропонує вам зберегти результати його робіт. А може він з ваших фото створити колажі, анімації, вставити їх в рамки і так далі. Думаю, що цей інструмент дуже сподобався всім, хто любить різні красиві колажі та підбірки, але сам не в змозі зробити їх.

7. Редактор фотографій. Це ще один відмінний інструмент для редагування завантажених фотографій з подальшим їх збереженням у бібліотеці. Для новачків у справі редагування фото я думаю даний редактор буде довподоби. Мало того, що можна самостійно крутити повзунки та корегувати кольорову гаму фото, так само є і кнопка АВТО, яка досить непогано справляється зі своїми обов’язками в більшості випадків. Крім корекції кольору повзунками є можливість застосовувати фільтри, а також крутити і обрізати фотографію.

8. Шарінг (публікація) завантаженного. Звичайно по замовчуванню всі фотографії будуть зберігатися тільки у вашому сховищі і ніхто не зможе їх переглянути (крім випадків, що самі працівники гугла проявляють інтерес). Фотографія дозволяє вам поділитися завантаженими фотографіями через соціальні мережі або ж простим посиланням, яку він дає вам при необхідності. Ви можете поділитися як одним фото, так і цілим альбомом, а для перегляду фото людині навіть не буде потрібний гугл акаунт, він просто переходить за посиланням і листає фото як у звичайному “переглядачі картинок”.

На мій погляд це найкращий на сьогоднішній день сервіс для зберігання ваших фото, так як ніхто з конкурентів не пропонує великих можливостей без необхідності оплати.