Для чого потрібна програма dropbox

  • -

Для чого потрібна програма dropbox

Category : Статті

Для чого потрібна програма dropbox

Сьогодні практично у кожної людини в роботі використовується кілька електронних пристроїв. Будинки коштує домашній комп’ютер, на роботі – офісний, крім того, є ще ноутбук, а зараз до них додалися різні варіанти iPad і iPhone. І між усіма цими пристроями необхідно обмінюватися файлами і синхронізувати їх.

Раніше з проблемою так-сяк справлявся SVN, проте це не завжди зручно. Та й не всі пристрої можуть цим сервісом скористатися.

А тим часом проблема швидкої і зручної синхронізації дуже важлива. Тим, хто хоче пов’язати між собою всі пристрої в єдину систему синхронізації файлів, підійде рішення, яке придумано кілька років тому, воно являє собою зовнішній сервіс, і носить назву Dropbox. Про те, що це за програма dropbox ми розповімо нижче.

Як це працює і звідки dropbox завантажити на комп’ютер?

На своєму комп’ютері (наприклад, домашньому) створюється каталог, в який необхідно помістити вимагають синхронізації файли. Папка отримує ім’я My Dropbox. І все поміщені в неї файли у фоновому режимі синхронізуються з розташованим в інтернеті хмарою.

Файли будуть синхронізуватися на кожному з пристроїв, на яких встановлена ​​програма-клієнт. Ця програма буде стежити за актуальністю поновлення вмісту папок і файлів, які поміщені в директорії My Dropbox. Перевага сервісу в тому, що клієнтські програми можуть працювати практично на всіх платформах.

Зазвичай безкоштовно надається дисковий простір має обмеження за обсягом – до 2 ГБ. Але якщо необхідно працювати з великим об’ємом файлів, є можливість отримати аккаунт Premium. У ньому розмір наданого простору значно збільшений – до 50 ГБ (при вартості $ 10 в місяць) і навіть 100 ГБ ($ 20 в місяць). Можна також розширити необхідний обсяг до 18 ГБ, за допомогою реферального програми. Про цю можливість трохи пізніше.

Можна встановлювати рівень доступу до викладеним в Dropbox файлів. Вони можуть бути повністю публічними або ж доступ до них можуть мати тільки обрані користувачі.
Установка програми Дропбокс:

Установка не займає багато часу, не потребує значних зусиль або глибоких знань. Для користувачів iPhone і iPad доступні безкоштовні додатки, які можна взяти безпосередньо з Apple AppStore. Вони встановлюються без будь-яких проблем.
На сьогоднішній день версії клієнта Dropbox випущені для таких платформ:
Windows, починаючи від Windows 2003і до Vista і 7 (в варіантах для 32- і 64-bit);
Macintosh (для версій OS Tiger 10.4 і вище);
Численні версії Linux, Ubuntu, Fedora, включаючи вихідні з відкритим кодом;
Android (від версій OS1.5 і вище);
iOS v3.1 і вище для iPhone або iPad;
BlackBerry.

Що таке реферальная програма від Дропбокс

Система має цікаву реферальную програму. Винагорода за клієнтів, які підписалися за реферального посиланням, видається не грошима, а можливістю розширення дискового простору. За кожного клієнта, який скачав і поставив на свій комп’ютер клієнт Dropbox, максимально допустимий розмір безкоштовного дискового простору збільшується на 500 МБ. Правда, є обмеження – максимальний безкоштовний об’єм складає 18 ГБ (2 надається спочатку, і враховується 32 підключення). До речі, для клієнтів, які звернулися до системи не прямо, а по реферального посиланням, також передбачено 500 бонусних мегабайт. Так що, пропонуючи друзям зареєструватися за своєю посиланням, ви надаєте їм додаткову послугу.

Це дійсно дуже корисний і зручний сервіс – запросіть до себе додому хмара і дізнайтеся наскільки зручно користуватися безкоштовним хмарним сховищем.