Виправлення помилок Windows 10

  • -

Виправлення помилок Windows 10

Рубрики :Статті

Виправлення помилок Windows 10

Операційна система Windows 10 у 2017 році є найпопулярнішою в світі, оскільки під її управлінням працює більшість сучасних комп’ютерів. Компанія Microsoft всіма доступними їй засобами нарощує базу її користувачів. Робить вона це різними шляхами — агресивною рекламою, хитрими пропозиціями оновитися і звичайно ж впровадженням нових функцій і можливостей, в надії на те, що щось на них «клюне». Хоч з моменту релізу цієї ОС вже і пройшло більше двох років, проте вона як і раніше містить в собі головну критичну проблему, від якої щодня страждають мільйони людей.

Не так давно ми писали про те, що в операційній системі Windows 10 є критична недоробка, в результаті якої вона неправильно відображає багато об’єктів у програмах при виборі високого дозволу екрану (4K і вище). Іншими словами, чим більше щільність пікселів на дюйм на екрані монітора, тим гірше буде виглядати інтерфейс. Частково вирішити цю проблему можна за допомогою ручного зміни розмірів шрифту, проте в такому випадку багато програм починають виглядати «убого».

Так, наприклад, якщо говорити про сервіс Steam, то він нормально виглядає лише на моніторах з роздільною здатністю Full HD, тоді як на таких з більш високою роздільною здатністю його інтерфейс починає виглядати занадто дрібно для використання. Щоб вирішити цю проблему можна збільшити масштаб тексту до 150-200%, однак в такому випадку шрифти просто збільшуються в розмірах, як і всі картинки. У такому випадку всі елементи стають нечіткими і розмитими. Аналогічна проблема є в багато найновіших задач під Windows 10.

На жаль, компанія Microsoft навіть не будує планів щодо вирішення цієї проблеми, тому за справу взялися ентузіасти, яким набридло дивитися на «кривий» інтерфейс Steam. Вони створили тему під назвою Metro, яка зроблена спеціально під операційну систему Windows 10. Щоб її встановити необхідно завантажити інсталяційний файл з репозиторію на GitHub, після чого запустити його і натиснути на Metro For Steam (with Patch), а потім зі списку вибрати тільки Increased Fonts.

Коли установка буде завершена, то слід натиснути правою кнопкою миші на ярлик для запуску Steam, після чого перейти у вкладку «Сумісність» і встановити галочку на пункті «переобумовленої режим масштабування з високою роздільною здатністю», вибравши при цьому зі списку варіант «Додаток».

Тепер залишилося тільки відкрити настройки Steam, після чого перейти у вкладку «Інтерфейс» і вибрати раніше встановлену тему Metro. Буде потрібно перезапустити програму.

Якщо все було зроблено правильно, то інтерфейс програми Steam стане повністю адаптованим під операційну систему Windows 10. Аналогічним чином можна виправити головну проблему цієї ОС і в багатьох інших додатках, але, звичайно, не у всіх. Для нормального вирішення проблеми компанія Microsoft сама повинна внести зміни в свою операційну систему, або ж кожен розробник повинен задуматися над сумісністю свого програмного забезпечення з екранами, що володіють високою щільністю пікселів.