Про нас

Про ІТ центр Chip-com

Утворений в 2008 році, ІТ центр Chip-com — це міцний колектив професіоналів, який має величезний досвід обслуговування та професійного ремонту ноутбуків, комп’ютерів, моніторів, планшетів а також відновлення інформації з будь-яких носіїв. Ми надаємо комп’ютерні послуги широкого спектру: комп’ютерний ремонт, установка ПО, антивірусний захист системи і багато іншого.

ІТ центр Chip-com — це:

  • Найсучасніше обладнання: від комплексів для відновлення даних для паяльних станцій, здатних перепаювати BGA чіпи, а також склад запчастин (більше 10 000 позицій) і система управління ремонтами.
  • швидкий та якісний ремонт: наші фахівці швидко та якісно виконають ремонт будь-якої комп’ютерної техніки.

Підрозділ нашого сервісного центру — «Центр відновлення інформації» виконує послуги з відновлення даних та ремонту жорстких дисків з 2010 року. Професійне обладнання, велика база вінчестерів і багаторічний досвід дозволяють нашим інженерам відновити інформацію в найскладніших випадках і з будь-яких носіїв.

Ми №2 по відновленю у Львові та №5 в Україні (без жартів).

Основним напрямком діяльності компанії є ремонт і обслуговування комп’ютерної техніки і рішення тих проблем, які можуть виникнути при її використанні.

Забезпечити якісний і швидкий ремонт комп’ютерної техніки може тільки компанія, яка забезпечена необхідним діагностичним та іншим обладнанням для ремонту комп’ютерів. Наш сервісний центр по ремонту ноутбуків забезпечує високу якість ремонту ноутбуків, моніторів, комп’ютерів і гарантує індивідуальний підхід кожного клієнта. Серед інших компаній, які займаються ремонтом комп’ютерів і ноутбуків, «Chip-com» вигідно відрізняється якістю роботи, строками виконання, і вартістю послуг.

Сервісний центр «Chip-com» надає повний комплекс послуг по ремонту комп’ютерів, ноутбуків, моніторів, при якому наші інженери проводять повну діагностику несправностей і їх усунення. При ремонті комп’ютерного обладнання використовуються оригінальні запчастини від надійних постачальників.

Сервісний центр Chip-com — це:

  • найсучасніше обладнання для діагностики і ремонту комп’ютерного обладнання: від комплексів для відновлення даних до паяльних станцій, здатних перепоювати BGA чіпи
  • швидке та якісне виконання ремонту.
  • більше 500 виконаних замовлень в місяць.

Ми прагнемо стати для своїх клієнтів хорошим партнером, який візьме на себе всі проблеми, що виникають при експлуатації комп’ютерної техніки.

Ми дорожимо своєю репутацією і думкою партнерів.

З повагою,

Коллектив компанії «Chip-com»